Водоспад - Декоративні водойми замовити

 Водоспад біля вашої садиби це неповторний мікроклімат, насичує приємною прохолодою, киснем та іонами, а своїм рокотом чи шепотом відсікає чужорідні шуми сусідів чи гул дороги, ну і як  любий біг води - водоспад заворожує та зупиняє час і змінює простір,незалежно від форми та виду.

 

 

читати повну версію - "Водоспад - Декоративні водойми замовити"


Озера довільної форми і природнього стилю

Відчуйте атмосферу дива, споглядайте рухом води  - Декоративна водойма довільної форми віддає Вам красу живої природи створюючи відчуття раю у Вашому подвір'ї,  тут виникають романтичні емоції та спокій, споглядаючи за змінами світла та тіні від кущів і очерету, від руху води, сплеску в тиші,  озеро наповнюється різною фауною (рибки, черепашки, водомірки) та флорою.

читати повну версію - "Озера довільної форми і природнього стилю"


Зариблення та наповнення іншою фауною

Зариблення ставків та інших водойм. Якщо ви обжнюєте рибок чи черепашок та бажаете своїм дітям подарувати чудову нагоду для вивчення та розваг, а також для догляду та виховання. У гарячу літню спеку найприємніше сидіти на березі власної зарибленої водойми - "і нехай світ зачекає"

читати повну версію - "Зариблення та наповнення іншою фауною"


Озеро природне - Декоративні водойми

 Джерельний чи річковий приток води схильний до природного сезонного впливу - зміни рівня води. То ж потрібно дуже уважно вибирати місце розташування та бути інформованим про рівень води у кожен з періодів року.

 Берегова лінія має завжди бути естетично привабливою на вигляд.

читати повну версію - "Озеро природне - Декоративні водойми"


Формальні водойми басейни - Декоративні Водойми

 Водойми зазвичай доповнюють та прикрашають архітектурну стилістику для Будинку чи Садиби.

Художньо-оригінальні та ціновоефективні рішення у кожному створенні. Штучні водойми це складні гідротехнічні та  біосферні  споруди - без вмінь, знань та навиків зробити їх не просто.

читати повну версію - "Формальні водойми басейни - Декоративні Водойми"


Озеро купальне, пруд — басейн, декоративна водойма


 Власне купальне Озеро басейн з м'яким пружинним газоном, по спецпроекту - Обговорити Замовити та Отримати. Гарантовано Якісно виконані роботи і Правильно підібране обладнання : зекономлять кошти та створять для вас справжнє чудо, рай для кожної людини - Купальне озеро, ставок вода біля дому.


читати повну версію - "Озеро купальне, пруд — басейн, декоративна водойма"


Штучна водойма

Искусственное озеро - Штучна водоймаШтучна водойма - ландшафтний декоративний ставок, струмок, озеро та нші водоймища - створення, будівництво та облаштування

Протягом століть людей приваблювала, притягували водна стихія. Багато століть тому рівнинний краєвид річкової долини в Вавилоні перетворився у прекрасні висячі сади Семіраміди. І кожен ярус саду прикрашали фонтани з вируючою, падаючою каскадами водою. Чудом здавалися дзюркіт води, тінь і прохолода серед дерев. А за часів Ренесансу особливої популярності набуває декоративна та ландшафтна водойма. Їх розміщували так, щоб підкреслити архітектурні особливості замків, створити гру світла й тіні. В цей період основною метою створення басейнів та штучних водойм було створення заспокійливої обстановки.Власне, ідея ця застосовується і сьогодні, а яскравим її втіленням в ландшафтрому дизайні є штучні водойми створені з ідеєю та підкреслені і яскраво виділені рослинністю.

читати повну версію - "Штучна водойма"


Фонтани та водоспади

Фонтан, водопадФонтани, водоспади
Фонтани - ефектний прийом оформлення ділянки, що представляє собою вертикальні потоки води, що різняться за силою напору, формою струменя, способу руху, а в темний час доби та світловим рішенням. До сучасним фонтаном пропонується великий набір насадок для формування струменя, починаючи від насичених пухирцями повітря до водяних дзвонів, досягають метра в діаметрі.

читати повну версію - "Фонтани та водоспади"


Водні споруди

Водні спорудиВодні споруди
Вода - невід'ємна деталь практично будь-якого гармонійного ландшафту. Її плавність, гармонійність - сила така, що навіть мініатюрне водоймище, фонтан, штучний водоспад або джерело здатне прикрасити пейзаж і внести в ландшафт особливий дух умиротворення і спокою.

читати повну версію - "Водні споруди"


Водний сад - рослини для водойми

Латаття - водяна лілія королева водойм

Водний сад - рослини для водойми

Садове водоймище - збалансована екосистема, в якій важлива роль відводиться представникам водної флори. Гарний вигляд водойми надають: німфея, лотос, уруть, елодея. Сховавшись під водою водорості збагачують її киснем, які плавають на поверхні води рослини захищають водну флору і фауну від сонячних променів. Поглинаючи розчинені мінеральні речовини, вони сприяють самоочищення ставків.

читати повну версію - "Водний сад - рослини для водойми"


Укріплення берегів

Укріплення берегУкріплення берегів

Для запобігання процесу послаблення ґрунту берегової лінії внаслідок ерозії, викликаної водним плином, зсувом або дією прибережних хвиль, використовуються габіони, наповнені камінням для зниження гідростатичного впливу на грунт.

читати повну версію - "Укріплення берегів"


Сухий струмок

Сухий струмокСухий струмок

Струмок являє собою неширокий потік води, що має звивисте русло. Щоб створити його, зовсім необов'язково мати ділянку на схилі і багато місця. На рівній горизонтальній поверхні зазвичай влаштовують потік рівнинного типу, що має дуже звивисте русло.

читати повну версію - "Сухий струмок"