Плющ

Плющ Плющ європейський звичайний (Н. helix L.) - вічнозелена лазять ліана, що має повітряні придаткові корені-присоски. Листя шкірясті, кутасті, 3-7-лопатеві, темно-зеленого кольору, з чіткою сріблястою мережею жилок, листові черешки довгі. Квітки дрібні, непоказні, зеленувато-жовтого кольору, зібрані в парасольки, складові гроновидні суцвіття. Плоди - круглі чорні ягоди. Однак при кімнатному вирощуванні рослина зазвичай не цвіте.

читати повну версію - "Плющ"


Зимовий Сад

Зимовий сад - це архітектурний елемент

Зимовий сад

Архітектурний елемент зі скляним дахом, художньо оформлений висадженими в грунт або виставленими в кашпо декоративними рослинами - Зимовий сад. Прозора та невагома на вигляд конструкція може служити продовженням приміщення, розширюючи його межі, або бути окремою спорудою. Останнім часом все частіше зимові сади використовуються в заміських будинках як приміщення для басейну, тренажерного залу або кімнати відпочинку. Тому в першу чергу зимовим садом можна назвати частину житлового середовища, де кліматичні умови максимально комфортні для людини, це місце, куди людина прагне для того, щоб відпочити, розслабитися, приємно провести час і просто насолодитися життям.

читати повну версію - "Зимовий Сад"


Насадження, посадка дерев та кущів

Посадка дерев, Посадка деревПосадка дерев

Ця весна як ніколи порадує нас вологою,а волога як відомо кращий друг рослин тому наполегливо рекомендуємо не гаяти час, а закладати сади,квітники,виноградники та і всю іншу рослинність. Та все ж як не кожна палка стріляє-так не кожна і проростає.
Ми створими для вас проект та виконаєм посадку будь-яких видів дерев: листяних і хвойних, а також будь-яких сортів плодових дерев. Наші фахівці з благоустрою та озеленення можуть здійснити виконання ландшафтних робіт на Вашій ділянці в будь-який час року. До Ваших послуг великий асортимент дорослих дерев, кожне з яких може стати прикрасою Вашого саду.

 

читати повну версію - "Насадження, посадка дерев та кущів"


Газон

altГазон

Газон - При затяжній і холодній зимі, такої як була в цьому році Ваш газон може бути сильно під порчений тому терміново потрібно прийняти міри:мульчувати та підживити. Це дозволить Вам і в подальшому милуватися красивою і рівномірною трав’яною галявиною. Як кажуть весна рік годує.
Наша організація пропонує повний комплекс послуг по обслуговуванню газону: регулярну стрижку, застосування гербіцидів, мульчування і підживлення.

читати повну версію - "Газон"


Озеленення

ОзелененняОзеленення

Озеленення - комплекс заходів спрямований на поліпшення зовнішнього вигляду об'єкта за допомогою посадки різних видів рослин. Основні напрямки озеленення - це озеленення присадибних ділянок, озеленення дахів і вертикальне озеленення. Також існують інші типи озеленення: озеленення офісів; озеленення міських вулиць, будівель; озеленення доріг; Також до робіт з озеленення можна віднести розбивку газону, висаджування, посадку дерев і кущів.

 

читати повну версію - "Озеленення"


Японський сад

Японський садЯпонський сад

Японці - люди особливі. Вони довіряють своє життя і долю - правилам геометрії, природним стихіям. Вони свято вірять, що згода з традиціями привнесе в їхнє життя добробут і красу. А правильно розташовані елементи композиції допоможуть досягти гармонії людини з природою і самим собою.
Схожих поглядів дотримується всі хто поважає і хоче бути поєднаним з природою та японським світоглядом. Завжди не очікувано та приємно бачити прибудинкову територію у вигляді невеликого японського куточка – який гармонічно та природно вписується в ландшафт .

читати повну версію - "Японський сад"


Насадження кущів, посадка

Насадження кущів, посадкаПосадка кущів

Ми пропонуємо вашій увазі широкий асортимент декоративних кущів. Ви можете зупинити свій вибір як на кущах, вирощених в наших розплідниках, так і на привезених з-за кордону. Декоративні, функціональні або плодові - у нас ви знайдете будь-які види кущів.

читати повну версію - "Насадження кущів, посадка"


Розарій

РозарійРозарій

Професійна насадження трояндових кущів включає в себе декілька етапів. Для посадки троянд грунт повинний бути наповнений корисними речовинами, тому добре заздалегідь внести в нього добрива. Найкраще троянди приймаються в холодний період між пізньою осінню і ранньою весною.

читати повну версію - "Розарій"


Квітник

Квітник Квітник

Квіти наповнюють сад калейдоскопом фарб і чаруючих ароматів. Не може обійтися без квітів жоден будинок, який має хоча б саму маленьку присадибну ділянку. Квіти створюють атмосферу свята, піднімають настрій. Але саджати їх у саду безсистемно не варто - вони повинні служити прикрасою саду, гармонійно доповнюючи навколишній ландшафт.

читати повну версію - "Квітник"


Рокарій

РокарійСтворюємо Рокар

Рокарій - садово-паркова споруда, що являє собою кам'янисту ділянку парку, де декоративні рослини поєднуються з камінням. Мета Рокарія імітувати природний розсип каміння в поеднанні рослинністю.

читати повну версію - "Рокарій"


Альпінарій

АльпінарійАльпінарій
Альпійська гірка - це ділянка саду з штучним спорудженням з каміння і рослин високогірної флори. Цей улюблений багатьма елемент ландшафтного дизайну бере свій початок і назву високо в горах, де в кам’яних ущелинах поселяються рослини, що вражають різноманітністю форм і забарвленням кольорів.

читати повну версію - "Альпінарій"