Дренаж, водовідвід поверхневий на ландшафті та газоні

Рідини звісно підпорядковується законам гравітації, тобто тече вниз. Дренаж і водовідведення має розроблятися, ще на етапі ескізного проектування свого домоволодіння та…,
:smile: хоч коли, краще його все ж зробити, ніж борсатися в болотистих калюжах.
За рахунок перенаправлень та затримок потоків води в потрібних місцях,
проведений водовідвід, дозволяє насолоджуватися м'яким пружинним газоном, майже відразу по закінченню дощу.

читати повну версію - "Дренаж, водовідвід поверхневий на ландшафті та газоні"


Полив рослин

Полив рослинПолив рослин
Полив – відіграє дуже важливе фактично ключове значення. Без достатньої кількості води, не розчиняються в ґрунті необхідні поживні речовини, рослини не тільки в'януть, але й голодують. Вода необхідна для всіх фізіологічних процесів: фотосинтезу, пересування утворюються в результаті фотосинтезу органічних сполук, а також для поглинання мінеральних речовин у вигляді ґрунтових розчинів. Вода шляхом випаровування регулює також температуру рослин. У той же час від надлишку вологи вони задихаються і хворіють. Закисла болотиста земля викликає гниття коріння. Щоб цього не сталося, потрібно добре уявляти собі особливості кожної рослини і конкретної культури.

читати повну версію - "Полив рослин"


Системи поливу

Системи поливуСистеми поливу


Автоматичний полив є зручним, престижним і сучасним способом вирішення проблем догляду за садом. Адже завдяки автоматичній дощовій установці дощ буде йти саме тоді, коли це необхідно, в самий потрібний час. Причому полив буде здійснено навіть у прихованих куточках Вашого саду, недоступних звичайному дощу. За допомогою невеликого мікропроцесора автоматична система дозволяє регулювати всі цикли поливу за Вашим бажанням. Так, наприклад, можна встановлювати необхідну норму витрат води, час і тривалість поливу, а завдяки датчикам погоди будуть враховані такі чинники, як температура повітря, швидкість вітру, вологість грунту і т.п. Це допоможе захистити Ваш сад, грамотно дозувати кількість води для рослин і заощадить Ваш вільний час, а в кінцевому підсумку і гроші.

читати повну версію - "Системи поливу"


Системи автоматичного поливу

Системи автоматичного поливу

Системи автоматичного поливу

Автоматичні системи поливу не вимагають участі людини у зрошенні. Хіба що восени, коли систему потрібно "законсервувати", і навесні - "розконсервувати". На полив не потрібно витрачати ні часу, ні сил: система сама включиться, поллє в потрібному обсязі рослини і відключиться. Кількість води дозується, а сам процес поливу контролюється комп'ютером.

читати повну версію - "Системи автоматичного поливу"


Дренаж, дренажна система, проведення робіт

Дренажні роботиДренажні роботи, налаштування систем водостоку

Іноді на території ділянки спостерігається застій води, тоді без якісної дренажної системи не обійтися. Краще, якщо проектуванням і установкою дренажної системи займаються професіонали своєї справи. Монтаж системи дренажу краще проводити заздалегідь, з'ясувавши, наскільки заболочена територія. Фахівці нашої компанії, спираючись як на класичні, так на сучасні технології допоможуть Вам позбутися від проблем пов'язаних з надмірним перезволоження ґрунту і запропонують різні варіанти для Вашого ділянки, з урахуванням особливостей її рельєфу, ґрунтових характеристик, територіального оточення і цінових параметрів. Дренаж це дуже відповідальна справа. Аналізуючи про необхідність дренажних робіт приймайте до УВАГИ!:при 25мм опадів на 1 сотку припадає близько 3,5 ТОНН води, і кожна забудована чи забетонована сотка вашої ділянки потребує відводу цієї води,якщо ви звичайно не мрієте на своїй ділянці займатись розмноженням комарів,а в цокольнім поверсі грибків та плісняви. Замовляйте створення дренажної системи в нашій компанії, ми виконуємо весь спектр робіт по облаштуванню ділянки!


читати повну версію - "Дренаж, дренажна система, проведення робіт"