Садові скульптури, замки та дитячі мрії

Скульптура - замок в східному стиліСкульптури, замки, дитячі мрії


Невід'ємною частиною ландшафту є садові скульптури. Витончені столики та зручні лавки життєво необхідні для повноцінного відпочинку. Часто садові скульптури, замки -  бувають дерев'яні або чавунні рідше кам'яні. Вибір матеріалу залежить від загальної стилістики саду. Якщо ви хочете відтворити на своїй ділянц східну атмосферу - східний садок прикрасять дерев'яні або оброблені під дикий камінь меблі та беззаперечно східна архітектура яка може бути виражена яскравим прикладом східного замку. А атмосферу російську садиби позаминулого століття, кращим варіантом прикраси буде чавунне лиття. У будь-якому випадку, не варто захопившись дизайном, нехтувати прямими функціями меблів - вони повинні бути зручними в експлуатації і дарувати своїм господарям радість комфортного відпочинку.

читати повну версію - "Садові скульптури, замки та дитячі мрії"


Дитячі ігрові майданчики

Дитячі ігрові майданчикиДитячі ігрові майданчики

Кожен батько мріє, щоб його малюк ріс сильним і здоровим. А для малюка запорука здоров'я - міцний сон, гарне харчування, і, звісно ж, рухливі ігри на свіжому повітрі. Ось чому сьогодні дитячі ігрові майданчики не втратили свою популярність, а навпаки - їх популярність зростає з кожним днем, а сучасні технології дозволяють модернізувати дитячі ігрові майданчики новими матеріалами та елементами.

читати повну версію - "Дитячі ігрові майданчики"


Система доріжок, мощення

Мощення доріжокСистема доріжок. 

Один з важливих етапів благоустрою території – вірне та розсудливе розміщення та  мощення доріжок для пересування, майданчиків. Інженери та дизайнери нашої компанії тривалий час займаються благоустроєм, в тому числі і мощення доріжок.
Садових доріжок на ділянці потрібно якомога більше - це необхідно для полегшення догляду за садом, поділу зон для відпочинку, для вечірньої прогулянки по периметру, вільного доступу до будь-яких об'єктів на ділянці в будь-яку погоду і сезон.

читати повну версію - "Система доріжок, мощення"


Перголи, трельяжі, шпалери та арки

ПерголиПерголи, трельяжі, шпалери та арки.
Вертикальне озеленення садової ділянки надає йому неповторну чарівність. За допомогою цього простого прийому прикрашають наближення до входу в будинок та інших будівель, створюють тіньові зони, які рятують від палючих променів сонця, надають ділянці єдиний, тільки їй властивий вигляд. До вертикальних садових конструкцій відносятся перголи, трельяжі, шпалери, різні арочні конструкції, спорудження яких не потребує капітальних витрат. Кількість комбінацій тут може бути досить значним, та описати їх всі практично неможливо.

читати повну версію - "Перголи, трельяжі, шпалери та арки"


Підпірні стінки і сходи

Підпірні стінки і сходиПідпірні стінки і сходи.

Підпірні стінки використовуються для того, щоб на ділянці в місцях перепаду рельєфу не виникало проблем зі з'єднанням рівнів і ділянок,. В ландшафтному проектуванні і ландшафтному дизайні підпірні стінки відіграють важливу роль - з їх допомогою можна створити цікаві композиції та перспективи, а також завершений вигляд саду. Як правило, матеріалом для створення підпірних стінок служать граніт, вапняк, піщаник. У деяких випадках професіонали радять використовувати бетонні або цегляні блоки з декоративним плитковий покриттям. Можливе виготовлення підпірних стінок з дерева. Підпірні стінки можуть закладатися на висоту в межах від 0,3 до 2,5 метрів. Необхідно, щоб проектування підпірних стінок абсолютно відповідало проекту ділянки щодо вертикальних ліній.

читати повну версію - "Підпірні стінки і сходи"


Малі архітектурні форми

Малі архітектурні спорудиМалі архітектурні форми


Давно минули часи присадибних ділянок облаштованих за принципом «всього потроху». Сучасний ландшафтний дизайн базується на створенні композицій, витриманих в єдиному ключі. Але навіть самі екзотичні рослини не здатні так яскраво та виразно окреслити стиль ваших володінь так, як це роблять малі архітектурні форми. Саме ці елементи здатні створити настрій саду, що виробляє незабутнє враження на господарів та гостей садиби.

читати повну версію - "Малі архітектурні форми"