Садові скульптури, замки та дитячі мрії

Скульптури, замки, дитячі мрії

Скульптура стала невід'ємною частиною романських і готичних соборів, замків. Епоха Відродження подарувала світові великих майстрів Мікеланджело, Донателло, Верроккьо. У Європі яскравіше всіх в скульптурі себе проявили Італія, Франція і Німеччина. Тут склалися багаті, багатовікові традиції цього мистецтва. Берніні, Канова, Гудон, Фальконе, Роден, Бурдель, Майоль, Маріїно Маріні, Джакометті і багато хто інші великі майстри відомі у всьому світі. Скульптурою завжди багато прикрашалися храми, палаци, замки, парки, багато пам'ятників встановлювалося на вулицях і площах міст. І сьогодні роботи сучасних творців гідно виглядають на фоні творів класиків і старовинної архітектури.

alt

Гарний місток або стилізовані декоративні фонтанчики чи середньовічний замок - чудова прикраса будь-якій водоймі. Як правило, місток несе, швидше, декоративну функцію. Легкі ажурні, чавунні, кам'яні, або оригінальні грубі дерев'яні містки, відтворюють чаруючі куточки дикої природи, радують око і додають водним композиціям закінчений вигляд.

Середньовічний замок

Замок в басейні

Створюємо та будуємо шикарні та оригінальні - декоративні замки, фортеці та фонтани, гроти й мости.

Замовляйте у нас, актуальний та Творчий підхід до ваших ідей та побажаннь.

alt

Декоративні стовпчики - для садових ліхтарів, підставки для вазонів, квіткові клумби.
Дизайн та виготовлення клумб

alt
Індивідуальне виконання
Авторська Креативна робота.
"Хор співаючих черв'яків"
Невеликий фонтан стане прекрасним виходом для тих, хто мріє про водойму, але має невелику ділянку. Сучасний ринок пропонує широкий асортимент готових рішень, виконаних, як правило, з штучного каменю, бетону або металевих сплавів.
alt

Окремо варто зупинитися на скульптурних композиціях. Зовсім недавно мистецтво садової скульптури було практично забуте, але в даний момент воно відроджується з небувалими темпами.

Скульптури дозволяють зорієнтувати сад, створити певну кількість фокусних точок, по відношенню до яких буде вибудовуватися кожна міні ландшафтна композиція. Невелика ділянка саду в результаті перенесення акцентів на скульптурну групу оптично збільшувала свій простір. Так створюється враження розширеного простору. Ваша ділянка можуть прикрасити античні статуї або майстерно створений міні середньовічний замок, або фігурки тварин, відполіровані кулі або імітацію залишків мінікопії порту чи маяка, замку.

alt

Для правильного розміщення скульптури, як беззаперечно і будь-якої малої архітектурної форми, необхідно пам'ятати про закони зовнішнього сприйняття, нехтуючи якими ви можете зруйнувати красу вашого саду. Важливо, щоб декоративні елементи гармонували з рослинами, які утворюють задній план, Великі скульптури можна використовувати для переривання горизонтальних ліній, як би розбиваючи їх.


Об'єкти малого розміру можна розмістити парами на початку композиції, і вони ніби відкривають шлях у сад. Строкаті кольорові елементи прекрасно виглядають в квітниках, витончена висока колона здатна візуально підняти клумбу, додавши тим самим особливий колорит всієї композиції. І, звичайно, не варто забувати про те, що кожен елемент повинен відповідати загальній концепції саду, будучи її милим доповненням.
Садова скульптура - меблі
Невід'ємною частиною ландшафту є садові меблі. Витончені столики та зручні лавки життєво необхідні для повноцінного відпочинку. Часто садові меблі бувають дерев'яні або чавунні рідше кам'яні. Вибір матеріалу залежить від загальної стилістики саду. Якщо ви хочете відтворити на своїй ділянці атмосферу російської садиби позаминулого століття, кращим варіантом буде чавунне лиття. Східний садок прикрасять дерев'яні або оброблені під дикий камінь меблі. У будь-якому випадку, не варто захопившись дизайном, нехтувати прямими функціями меблів - вона повинна бути зручною в експлуатації і дарувати своїм господарям радість комфортного відпочинку.
alt
Іменні герби для камінів, фасадів, парадних входів і т.д. Таблички для будинків, логотипи компаній, назви фірмДизайн, оформлення добірка, форми букв, кольору, стилю, розробка. Варіанти виконання: мозаїка, ліпнина чи (барільеф) або в комбінації. Матеріал: натуральний камінь, кераміка


Ви читаєте повну версію - "Садові скульптури, замки та дитячі мрії"

Можливі варіанти знаходження - "садові скульптури, замки, споруди, скульптури, архітектурні, садова скульптура, мебель, мебли, садовая, замок, елітні таблички для будинків, логотипи компаній в камені, назви фірм дизайн, іменний герб, для каміну, замовити"

Роздрукувати - "Садові скульптури, замки та дитячі мрії">Рекомендуємо переглянути


newfack

буду строить )