Водні споруди

ВодопадВодні споруди
Вода - невід'ємна деталь практично будь-якого гармонійного ландшафту. Її плавність, гармонійність - сила така, що навіть мініатюрне водоймище, фонтан, штучний водоспад або джерело здатне прикрасити пейзаж і внести в ландшафт особливий дух умиротворення і спокою.

Водойма відтіняє сусідні елементи ландшафтного дизайну і роблять загальну картину більш об'ємною, одночасно виправляючи дефекти рельєфу.

Від наявності та характеру водойм в великій мірі залежить мікроклімат ділянки.  Коли вода рухається або стоїть то підвищує рівень вологості повітря що в будь-який час року приносить користь як рослинам парку чи саду так і людям відпочиваючим в цьому саду можна виділити кілька типів водних споруд.

     * Можна виділити кілька типів водних споруд в альпінарії: водойми різної конструкції з нерухомої водою (ставок, болітце),
     *
Елементи з рухливою водою (каскади, струмки, джерела, водоспади, фонтани),
     *
Водні декоративні елементи малих форм (міні-водойми стаціонарні і в переносних ємностях).
     
  Кожна з названих форм має свою красу і чарівність.

Басейни фонтани водоспади штучні водойми сухі струмочки та інші водні споруди – сила та краса водної стихії. Бо вода - це невід'ємна деталь практично будь-якого гармонійного ландшафту її притягуюча та заворожуюча магія та сила така, що навіть мініатюрна водойма, фонтан, штучний водоспад або джерело здатні прикрасити пейзаж і внести в ландшафт особливий дух умиротворення і спокою. Водойма відтіняє та прикрашає своїм рухом та течією сусідні елементи ландшафтного дизайну і роблять загальну картину більш об'ємною одночасно виправляючи дефекти рельєфу. Однак тільки естетичною функцією роль води в ландшафтному дизайні не обмежується. 

 

Водні споруди результат
ОзероВи читаєте повну версію - "Водні споруди"

Можливі варіанти знаходження - "vodni sporudi, озеро, фонтан, штучна водойма, строительство водоема, искусственный водопад, искусственный пруд, ставок, створення озера"

Роздрукувати - "Водні споруди">Рекомендуємо переглянути


Загарук Тарас

Проектування та професійне влаштування водойм різних типів та форм, озеленення, облицювальні роботи природним каменем та іншими матеріалами.
Повністю ексклюзивне авторське рішеня високої якості в сфері ландшафтного дизайну та в будівництві фонтанів, водойм, водоспадів, яке базується на використанні багатого досвіду минулого та розробки новітніх сучасних технологій.
Є різні способи технічного виготовлення ставків, фонтанів, водойм. Вони можуть відрізнятися, як за технологією, так і в різному застосуванні будівельних матеріалів. Ми використовуємо декілька технологій:
1. гідроізоляційну спеціальну плівку
2. бетонні чаші водойми (вони гарантують великий термін придатності і є оптимальним варіантом – ціна – якість – довговічність )
3. готові жорсткі форми.
Це дає змогу використовувати індивідульний підхід до кожного замовника і проводити розумну цінову політику.