Ворота розрізняються принципом розкриття створок.(част.2)

Організація спорудження, монтажу різних типів огорож, межі на ділянку. Розробка концепції ландшафту, дому, воріт.

Для красивого двору описуємо характеристики різних типів воріт по розкриттю їх стулок, по різним конструктивним особливостями.

читати повну версію - "Ворота розрізняються принципом розкриття створок.(част.2)"


Види воріт розрізняються принципом розкриття стулок.(част.1)


Організація будівництва в’їзної групи на ділянку. Розробка концепції ландшафту, дому, воріт.

Розробляємо функціонал і естетику розпашних або відкотних типів стулок,

як і чим відрізняються основні та найбільш розповсюджені види воріт. Робимо зручно і красиво.

Розпашні і Відкотні.


читати повну версію - "Види воріт розрізняються принципом розкриття стулок.(част.1)"


Будиночок в яхт клубі


Споруда для обслуговування яхти, катера, також підійде для любого місця, в котрім є обмеження у розмірах майданчика для будівництва,

чи при незручності в доставці будівельного інвентаря й матеріалів.


Ранком, друзі всі зібрались

й на "пепелацах" в яхт-клуб мчались

да би транспорт романтичний,

що возив на островки.....


читати повну версію - "Будиночок в яхт клубі"


Ворота, як робити вибір

Що дійсно важливо, а що лише таким здається, адже нав’язується незнанням та страхами.
По яким рисам ділянки, домоволодіння зможемо раціонально обрати і створити красивий тип воріт, огорожі, що робить зручним та приязним.

читати повну версію - "Ворота, як робити вибір"


Швидко споруджувальна будівля зборного розборного типу.

Пропонуємо швидко споруджувальну будівлю, котру можете встановити на куплену ділянку, по типу каркасного дому,

може бути тимчасовим чи постійним житлом, до того ж доповнюються модулями із секцій, по мірі потреб й фінансових можливостей.

Можете використовувати, як для тимчасового зберігання дороговартісного інвентаря і потім, при бажанні з легким наступним переформатуванням у : баню сауну, гостьовий будиночок, Тіні хаус Tiny House і... інші.

читати повну версію - "Швидко споруджувальна будівля зборного розборного типу."


Енергоефективність - модернізація теплоефективності будинку

 Проводимо консультації по утепленню та покращенню енергоефективності  будинку: утеплення зовнішніх стін, покращення теплостійкості покрівлі, перекриття, підлоги,  енергоефективна вентиляція, димарі, підбір та покращення вікон та дверей. Термомодернізація включає в себе заходи, які знижують споживання теплової енергії, апріорі Ваших грошей. Максимальна економія, коли включає в себе всі аспекти втрат тепла, що приносить десятикратну економію оплати за енергоносії.

читати повну версію - "Енергоефективність - модернізація теплоефективності будинку"


Енергозберігаючий будинок

Енергоефективність передбачає системний підхід, що починається на етапі проектування житла - до використання енергозберігаючих матеріалів і вибору ефективної схеми енерго-, водо- і теплопостачання приміщення, будинку в залежності від кліматичних та географічних умов, які по-перше досягаються за рахунок зниження споживання енергії зменшення тепловтрати будівлі.

Концептуально архітектура такого будинку базується на принципах: компактності, якісного та максимально ефективного утеплення, відсутності містків холоду в матеріалах і вузлах примикань, правильної геометрії будівлі, зонування, орієнтації по сторонах світу.

читати повну версію - "Енергозберігаючий будинок"


Перегородки Офісні - матеріали для будь-яких офісів

Перегородки Офісні - матеріали для будь-яких офісівОфісні перегородки користуються великою популярністю.   І це не дивно, адже це найпростіший спосіб швидко облаштувати робоче приміщення, не прибігаючи до важкої артилерії капітального і євроремонту. Вони дозволяють максимально використовувати корисну площу приміщення та у мінімальний термін створити індивідуальне й ергономічне робоче місце для кожного співробітника офісу. Виробництво офісних перегородок здійснюється із сучасних екологічно чистих матеріалів, вони надійні й довговічні, тому Вам не прийдеться турбуватися за здоров’я та безпеку своїх співробітників.

читати повну версію - "Перегородки Офісні - матеріали для будь-яких офісів"


Будівництво котеджів. Будуємо дім, котедж, будинок

altБудівництво будинків, котеджів. Побудувати дім, котедж, будинок.

 
Землі в околицях Києва давно почали зацікавлювати покупців. Ринок заміського житла насичений пропозиціями котеджів в організованих заміських селищах, ціна в яких порівнянна з ціною квартири в столиці. Немає нічого дивного в тому, що багато покупців всерйоз замислюються про те, щоб перебратися з неблагополучних міських околиць в комфортні будинки на природі. Особливо це стосується нерухомості економ-класу. Такі будинки в кінцевому підсумку виявляються вигідніше, ніж квартира в Києві.
Відверто кажучи за двокімнатну квартиру в спальному районі, можна купити ділянку (де поряд проїздять київські маршрутки) і збудувати будинок площею більше 100м2 з повноцінними міськими умовами. В усякім разі нервова система буде набагато спокійніша, ніж сумісне проживання двох чи трьох сімей в двох чи трьох кімнатній квартирі з суспільною кухнею,туалетом і ванною кімнатою.

читати повну версію - "Будівництво котеджів. Будуємо дім, котедж, будинок"


Ремонт електропровідної мережі

Виклик електрикаРемонт електропровідної мережі

При ремонті електропровідної мережі слід пам'ятати про пов'язану з цим небезпеку для життя і майна. Інструкції з техніки безпеки та нормативні документи по електриці. Також суворо забороняється особам, які не мають спеціального допуску, проводити роботи на електроустановках, що знаходяться під напругою. Будь-які самостійні ремонтні роботи на електрообладнанні (ремонт вимикача, штепсельної розетки, ремонт електропроводки, заміна запобіжника та ін.) Повинні проводитися при повному знятті напруги, тобто при повному відключенні електроустановки від мережі. Пам'ятайте, що звичайний вимикач не дає повного відключення від мережі, він розриває ланцюг тільки в одному кабелі, у той час як інший залишається з'єднаний з мережею. Тому при заміні запобіжника або вимикача для повного зняття напруги потрібно повне відключення всієї електромережі будинку чи квартири. Для виконання більш складних електротехнічних робіт (підключення електроплити, пральної машини та ін.) Правильніше буде запросити майстра електрика, що має документ (ліцензію) про допуск до такого виду робіт. При ремонті електропроводки необхідно пам'ятати, що пайка або з'єднання проводів дозволяється лише в розподільчих коробках.

читати повну версію - "Ремонт електропровідної мережі"