Енергоефективність - модернізація теплоефективності будинку

Енергоефективність будинку

 як ніколи актуальна в Україні, звичайно все зруйнувати, а потім побудувати нове ЕНЕРГОЕФЕКТИВНЕ потребує вкладення суттевих коштів, тож починати потрібно Модернізації теплоефективності своїх будинків, тобто не випусти тепло з будинку, при правильному розумінні фізичних характеристик і проблем данної будівлі, можна досягти таких же показників, як і в новому будівництві, за значно нижчу вартість.
Та потрібно розуміти, що в разі непродуманого утеплення, можна не лише безцільно викинути гроші,а ще й отримати безліч проблем з грибками-ядовитими та інших нюансів.
 
Основні втрати тепла в оселі :

 Зовнішні стіни. 
Стіни прямо стикаються з холодною чи гарячою температурою навколишнього середовища. У будівельних нормах минулих років теплоізоляційна здатність конструкцій стін не була особливо важливою складовою, тому майже усі будинки мають дуже низьку тепло ефективність стін.

Покрівля, перекриття. 
Як відомо все тепло піднімається вгору і через неправильно утеплені перекриття гріє небо, його буває частково уповільнює повітря на чардаку.

 Вікна, двері. 
Це самі тонкі елементи конструкції будинку, плюс старі конструкції можуть бути недостатньо герметичні.

 Вентиляція. Димарі. 
Реально висмоктують тепло з будинку, зазвичай найтепліше повітря з під стелі.

 Підлога. 
Грунт під будинком завжди має температуру +10С,а біля країв будинку в разі не утепленного цоколя взимку буває і 0С, це все створює дискомфорт для тіла. Як каже вікове прислів’я "тримай ноги в теплі,….." Містки холоду, або термічні мостики. Дуже підступна та не відразу зрозуміла річ, якщо неуважно утеплювати будинок то неврахування містків холоду може звести нанівець все утеплення будинку. Це все рівно що залишити відкриту дірку в стіні.
 
 Термомодернізація включає в себе заходи, які знижують споживання теплової енергії, апріорі Ваших грошей. Максимальна економія, коли включає в себе всі аспекти втрат тепла, що приносить десятикратну економію оплати за енергоносії
Роботи по тепломодернізації можна виконувати поступово, по мірі фінансових можливостей,головне нічого не пропустити.
На ринку існує безліч матеріалів,які можуть утеплити Вашу будівлю та не кожен матеріал може бути раціонально (ефективно) використаний для утеплення конкретної споруди
 І кожен з них має різні характеристики та властивості, які направлені на різні види тепловтрат.

Існує три види тепловтрат:
 теплопровідність - тепловий опір
 теплове випромінювання
 конвекція

 Ефективність утеплення можлива лише при правильному розумінні використання необхідного матеріалу в конкретному випадку, простіше кажучи, щоб даний матеріал працював з максимальною віддачею, бо невірно вибраний ,або не правильно розміщений утеплюючий матеріал,окрім витрат коштів на його закупку і монтаж, позитивного результату не дасть, може просто не "працювати".
 
Консультуємо по ефективній термомодернізації, надаємо пропозиції по раціональному підбору матеріалів, їх списки та об'єми, виконуємо роботи.Ви читаєте повну версію - "Енергоефективність - модернізація теплоефективності будинку"

Можливі варіанти знаходження - ""

Роздрукувати - "Енергоефективність - модернізація теплоефективності будинку">Рекомендуємо переглянути