Дренаж, дренажна система, проведення робіт

Дренажні роботиДренажні роботи, налаштування систем водостоку

Іноді на території ділянки спостерігається застій води, тоді без якісної дренажної системи не обійтися. Краще, якщо проектуванням і установкою дренажної системи займаються професіонали своєї справи. Монтаж системи дренажу краще проводити заздалегідь, з'ясувавши, наскільки заболочена територія. Фахівці нашої компанії, спираючись як на класичні, так на сучасні технології допоможуть Вам позбутися від проблем пов'язаних з надмірним перезволоження ґрунту і запропонують різні варіанти для Вашого ділянки, з урахуванням особливостей її рельєфу, ґрунтових характеристик, територіального оточення і цінових параметрів. Дренаж це дуже відповідальна справа. Аналізуючи про необхідність дренажних робіт приймайте до УВАГИ!:при 25мм опадів на 1 сотку припадає близько 3,5 ТОНН води, і кожна забудована чи забетонована сотка вашої ділянки потребує відводу цієї води,якщо ви звичайно не мрієте на своїй ділянці займатись розмноженням комарів, а на цокольному поверсі грибків та плісняви. Замовляйте створення дренажної системи в нашій компанії, ми виконуємо весь спектр робіт по облаштуванню ділянки!!

Пристрій систем водостоку

Гарно влаштована дренажна система, як правило, не видима для очей. Але, хоча дренажну систему не видно - вона є Важливою складовою гарного саду. В її функції входить попередження скупчення поверхневих вод, наслідком якої виникає надмірне перезволоження ґрунту.

На даний момент існує чимало способів відведення зайвої вологи з ділянки. Це може бути просто посадка люблячих вологу рослин (наприклад, таких, як береза) в місцях, де спостерігається застій води. А може бути система підземних труб з примусовим відкачування води з приймального колодязя. Повністю підземна дренажна система потрібна тільки тоді, коли на території довгий час присутня поверхнева стояча вода. При такій системі гнучкі пластикові труби укладаються за певним планом і на певну глибину з нахилом до поглинаючого джерела, яке повинне знаходитися в найнижчій точці ділянки. Слід пам'ятати, що ні в якому разі не можна об'єднувати дощову і дренажну систему будинку з садовим дренажем.

Дренаж поверхні являє собою класичний варіант проведення дренажних робіт на ділянках з близьким заляганням ґрунтових вод, які призводять до перезволоження території. Дренаж поділяється на два типи - закритий і відкритий. Останній передбачає наявність відкритих канавок, розташованих на кордоні ділянки, у які зливається зібрана з ділянки зайва волога. Закритий дренаж - пристрій прихованих під землею каналів (дрен). Дренаж є необхідною умовою для підтримки майданчиків та доріжок в сухому стані, запобігання гниттю кореневої системи висаджених на ділянці рослин, захисту фундаменту і підвальних приміщень від надмірної вологи. Для пристрою дренажу розробляється проект, який визначає місце розташування дренажу, глибину залягання, конструкцію, схили, пристрій відкосів каналів, підбір комплектуючих виробів і матеріалів, можливість сполучення окремих елементів дренажної системи.

Відкрита дренажна система складається з збірний дрен, осушувальний дрен, магістральний канал, колодязі і водоприймачі. Якщо дренажна система повинна функціонувати і в холодний період року, то дрени повинні бути встановлені на глибині промерзання грунту.

Сполучення окремих елементів дренажної системи виконується за допомогою спеціальних трійників і муфт підходящого діаметра. При цьому наявність гумових ущільнювачів не є обов'язковим, що істотно прискорює процес монтажу дренажної системи.

Відстань між трубами дренажної системи залежить від конкретних вимог до осушення грунту, інтенсивності опадів і водопроникності грунту. Зазвичай воно варіюється між 5 і 12 метрами.

Ухили бічних відгалужень повинні бути не менше 0,004, магістрального каналу - не менше 0,003. Якщо дозволяє структура грунту, то найкраще створити ухил 0,005. Особливу важливість ці вимоги набувають у випадку мулистого ґрунту.

Бічні труби для збору води звичайно прокладаються на глибині одного метра і більше. Магістральні труби повинні залягає трохи нижче (на 6-7см). При викопування дренажних канавок використовується рівень. Дно канавок ущільнюється і ретельно вирівнюється. При влаштуванні дренажної системи дуже важливо дотримуватися регулярності і рівності нахилів, максимально точно дотримуючись розрахункових параметрів проекту.

alt

alt
Дренажні роботи


Ви читаєте повну версію - "Дренаж, дренажна система, проведення робіт"

Можливі варіанти знаходження - "drenazhni roboti, дренаж, дренажні роботи, налаштування системи дренажу, підсушенння грунту, дренажна система, пристрій систем водостоку"

Роздрукувати - "Дренаж, дренажна система, проведення робіт">Рекомендуємо переглянути


Валера

Перед початком Вашої роботи в галузі проектування систем зрошення і осушення уважно ознайомтесь із нормативними вимогами та відкоректуйте свою сторінку, досить багато не точностей.