Проектування ландшафтного дизайну

Проектування ландшафтного дизайнуПроектування ландшафтного дизайну

Першим етапом ландшафтного благоустрою і озеленення земельної ділянки є розробка проекту. Ландшафтне проектування є не менш складним і важливим завданням, ніж розробка дизайну інтер'єру. Купуючи ділянку за містом, кожен сподівається більше часу проводити на природі, а саме - у своєму мальовничому саду, естетично облаштованному на свій смак.

Професійний ландшафтний проект - це сукупність безлічі документів, деякі будуть створені за бажанням клієнта, інші ж є обов'язковими для будь-якого якісного ландшафтного проекту. Кожен ландшафтний проект повинен мати у своєму складі детальний кошторис і якщо компанія, яка розробляє проект для Вас, його не надає - варто задуматися, перш ніж доручити їй таку важливу і відповідальну роботу.

* Звернувшись до нас, Ви отримаєте повний пакет документації ландшафтного проекту, який включає в себе: генеральний план;
* Дендроплан;
* Різні креслення (посадок, системи автоматичного поливу, системи освітлення, доріжок і т.п.);
* Відомість на весь посадковий матеріал;
* Календарний план ландшафтних робіт
* Кошторис;
* Опис розробленої концепції ділянки;
* Зауваження по ділянці.


Наша компанія може розробити для Вас ландшафтний проект ділянки, а також повністю втілити його в життя. Беззаперечно оптимальніше - довіряти реалізацію та втілення проекту краще тій компанії, яка займалася його підготовкою.

Для того щоб отримати первинні дані про Ваше ділянку, а також, щоб ближче та детальніше ознайомитися з Вашими побажаннями та ідеями щодо ландшафтного благоустрою та озеленення, наш фахівець приїжджає до ділянки та проводить всі необхідні операції. Перед початком проектування ландшафтний дизайнер обов'язково повинен ознайомитися з особливостями Вашого земельної ділянки, її природним рельєфом, наявними насадженнями і т.д. Необхідно відразу ж визначити, яку систему дренажу використовувати, де будуть прокладені доріжки, де будуть розміщені малі архітектурні форми, штучні водойми, квітники, господарська зона та ін.. На підставі отриманої при першому знайомстві з територією інформації, наші фахівці розроблять ескізний варіанти проекту, якій буде відображати всі елементи благоустрою та їхнє розташування на ділянці. Після затвердження замовником одного з ескізів, ми розпочинаємо розробку проектної документації.

Проектуванням Вашого ділянки буде займатися група фахівців. Ландшафтний архітектор зможе втілити всі Ваші мрії - таким чином щоб ділянка гармонували з усіма наявними і запланованими будівлями. Наші фахівці врахують всі особливості природного рельєфу території та навколишнього середовища.

Наша компанія “Ukrlands” може дати декілька порад тим, хто вирішив зайнятися благоустроєм свого ділянки:

Якщо організація, якій Ви довіряєте розробку ландшафтного проекту не надає навіть приблизну оцінку - кошторис, варто пошукати інших фахівців.

Займатися ландшафтним проектуванням краще в той час року, коли ділянку можна оглянути і з'ясувати його особливості (наприклад, восени).

Слід враховувати, що склад проекту може значно змінюватися в процесі проектування, тому і його вартість також є нестабільною.

Не варто економити на аналізі ґрунту та топографічної зйомці ділянки, так як вони є основною складовою започаткування та розпланування майбутнього саду.

Посадкові роботи необхідно проводити тільки після завершення будівництва, прокладання доріжок і майданчиків.

Ви завжди можете особисто проконтролювати підбір рослин для Вашого саду та закупівлю їх в розплідниках. Необхідно одразу обговорювати терміни гарантійного догляду за рослинами і можливість заміни, якщо рослина не приживається.

Замовлення ландшафтного проекту у компанії «Ukrlands»- оптимальний вибір! Ми врахуємо всі ваші побажання!


Ви читаєте повну версію - "Проектування ландшафтного дизайну"

Можливі варіанти знаходження - "proektuvannya landshaftnogo dizajnu, proekt, landshaft, дизайн саду, дизайн ландшафтний проектування"

Роздрукувати - "Проектування ландшафтного дизайну">Рекомендуємо переглянути