Проектні роботи

Проектні роботиПроектні роботи

Завершальна стадія робіт по ландшафтному проектуванню цілком і повністю спирається на матеріали, підготовлені в ході двох попередніх етапів - тобто ескізні плани і малюнки та детальні плани, складені на стадії передпроектних робіт на місцевості.

Проект ландшафтного дизайну, який є кінцевим продуктом проектних робіт, являє собою великий пакет документів. Ці документи повинні суворо відповідати цілому ряду правил і норм. В них не допускаються ніякі неточностей і неоднозначних вказівок, які могли б проявитися у ході подальших робіт на місцевості, тому готовий проект повинен бути дуже уважно перевірений та узгоджений не тільки з замовником, але і з підрядниками, які будуть виконувати роботи.

     * До складу ландшафтного проекту в обов'язковому порядку входять: Генеральний план ландшафту, що відображає розплановані результати всіх ландшафтних робіт, які передбачається здійснити на ділянці.
     * Дендроплан, який являє собою схему озеленення ділянки із зазначенням всіх існуючих рослин, які планується зберегти на даній території, і всіх рослин, які передбачається на ділянці посадити при його озелененні і благоустрою.
     * Розбивочне креслення планування ділянки, на яке наносяться усі будівлі і споруди, які належить побудувати, включаючи доріжки, під'їзні шляхи та малі архітектурні форми.
     * План дорожніх покриттів і підпірних стін.
     * Малюнки мощення та облицювання доріжок, підпірних стін і декоративних композицій ландшафтного дизайну.
     * Посадкове креслення, на якому точно позначені місця посадки рослин і ділянки для створення газонів і квітників. Таке креслення складається на основі дендроплана, однак торкається лише тільки висаджування рослин.

Крім планів і схем в ландшафтний проект обов'язково включаються наступні документи: Відомості обсягів робіт і календарний графік робіт, в якому визначено терміни і послідовність всіх робіт на ділянці.

Кошторис робіт з озеленення, будівництва та благоустрою, яка включає вартість матеріалів, транспортних витрат і власне робіт.

Пояснювальна записка, в якій викладається загальна концепція проекту та роз'яснюється план її реалізації, а також особливості майбутніх робіт.

Крім перерахованих документів до складу проекту можуть входити й інші матеріали, необхідні для здійснення окремих видів робіт. Природно, ці документи потрібні тільки в тому випадку, якщо планується здійснювати на даній ділянці відповідні ландшафтні роботи.

     * До таких документів відносяться: Проект дренажної системи, тобто план дренажних трас, на якому відзначені водоносні і водотривкі шари грунту, напрямок ухилів і інші моменти, які необхідно враховувати при проведенні дренажних робіт.
     * План вертикального планування, який відображає природний рельєф території і вказівки про всі місця розпланованого підстилання та відбору грунту.
     * Проект освітлення та електрообладнання, що включає в себе принципову схему електричного обладнання та план прокладки електричних ліній, а також специфікацію обладнання. Проектні матеріали для облаштування водойм і будівництва та розміщення малих архітектурних форм.

Проектні роботи завершуються узгодженням графіка фінансування і плану організації робіт, після чого можна починати фізичну реалізацію проекту ландшафтного дизайну.

Дендроплан
Генеральный план


Ви читаєте повну версію - "Проектні роботи"

Можливі варіанти знаходження - "proektni roboti, проектні роботи"

Роздрукувати - "Проектні роботи">Рекомендуємо переглянути


віктор

клас, проектні роботи дійсно цікаві


vistas

ага, а ще ці проектні роботи зовсім не маленькі) Цікаво...