Передпроектні роботи

Передпроектні роботи

Якщо на стадії ескізного ландшафтного проектування дається лише загальна оцінка  території озеленення. То проведення передпроектних робіт дозволяє оцінити бюджет проекту та мінімізувати фінансові та виробничі ризики в процесі його реалізації також передпроектні роботи на місцевості присвячені головним чином поглибленій інвентаризації ділянки.


     * До числа передпроектних робіт відносяться наступні заходи: Топографічна зйомка території, за результатами якої складається докладний топографічного плану, що відображає рельєф місцевості, наявність і характер природних водойм та існуючої рослинності.
       Згідно з цим документом плануються всі інженерні роботи на місцевості.
     * Ситуаційний план, який ґрунтується на топографії, але включає в себе також усі будівлі, будинки, споруди та під'їзні шляхи, розташовані як на самій ділянці, так і на прилеглій місцевості.
     * План інженерних комунікацій, повинен бути складений з особливою ретельністю, оскільки саме на його основі складаються проекти створення будь-яких нових споруд та реконструкції існуючих.
       Всі інженерні та будівельні роботи на ділянці мають здійснюватися із суворим дотриманням чинних будівельних норм і враховувати характер і місце розташування існуючих комунікацій - зокрема, водопровідних, каналізаційних, електричних та кабельних мереж. Наявність підземних комунікацій слід враховувати також при посадці дерев - особливо великих розмірів.
     * Агрохімічний аналіз, який включає в себе дослідження ґрунтів та інших факторів, що впливають на ріст рослин.
       Від результатів цього аналізу залежить остаточний вибір рослин для посадки, а також планування робіт з удобрення грунту та зміни його структури і властивостей.
     * Гідрологічний аналіз, який включає в себе всебічне дослідження водних ресурсів ділянки і перш за все - вивчення грунтових вод.
       Необхідно оцінити глибину їх залягання, напрямок стоку, циклічні коливання рівня протягом року і інші параметри, на основі яких здійснюється планування дренажних робіт і вирішується питання про необхідність штучного поливу. Дані гідрологічного аналізу враховуються також при проведенні будівельних робіт і в ході посадки рослин.
     * Інвентаризація рослинності, яка необхідна для вирішення питання про збереження частини існуючих рослин на ділянці або про повну заміну рослинності.
     * Інсоляціонний аналіз, який являє собою дослідження природної освітленості ділянки, необхідний для проектування освітлених і тінистих зон, а також враховується при плануванні посадки рослин, підрозділи газонів і квітників, оформлення водойм, будівництві альтанок.

 Але найголовніший аналіз – інсоляціонний, він необхідний для правильної оцінки зовнішнього вигляду, який територія набуде після завершення всіх робіт - адже якісно спроектований ландшафт повинен виглядати однаково ефектно при будь-якому освітленні.

Передпроектні роботи


Ви читаєте повну версію - "Передпроектні роботи"

Можливі варіанти знаходження - "peredproektni roboti, peredproektna robota"

Роздрукувати - "Передпроектні роботи">Рекомендуємо переглянути