Малі архітектурні форми

Малі архітектурні форми
Давно минули часи присадибних ділянок облаштованих за принципом «всього потроху». Сучасний ландшафтний дизайн базується на створенні композицій, витриманих в єдиному ключі. Але навіть самі екзотичні рослини не здатні так яскраво та виразно окреслити стиль ваших володінь так, як це роблять малі архітектурні форми. Саме ці елементи здатні створити настрій саду, що виробляє незабутнє враження на господарів та гостей садиби.

Малі архітектурні споруди

Напевно, у спогадах кожної людини знайдеться місце для ховається в глибині парку альтанці або витонченої ажурною лавки. Не раз ви зупинялися, зачаровані прекрасною скульптурою, або зачаровано спостерігали за гілками дерев які схилились над позеленівшим від часу романським басейном. Ці чудові дрібниці і є ті самі малі архітектурні форми, про які йде мова в нашій статті.

До малим архітектурних форм відносять: альтанки, фонтани, перголи, трельяжі, огорожі, містки, вазони, скульптури, садові меблі, елементи дитячих майданчиків і т.д. Вони можуть бути виконані з каменю, дерева, металу, пластику, бетону, цегли. Діапазон матеріалів вражає своїм об’ємом. Адже химерна фігурка, яка прикрашає клумбу з квітами, може бути виконана навіть з звичайного дроту.
альтанка

Практично всі малі архітектурні форми мають функціональне призначення, винятком є садові скульптури, які несуть лише естетичну навантаження. Правильна розстановка елементів малих архітектурних форм дозволяє розділити сад або парк на різні зони, кожна з яких відповідає тим чи іншим вимогам власника
Художня ковка
alt
Пергола


Ви читаєте повну версію - "Малі архітектурні форми"

Можливі варіанти знаходження - "альтанки, фонтани, перголи, трельяжі, огорожі, містки, вазони, скульптури, садові меблі, архітектурні форми, архітектурні споруди, міні архутектурні споруди, малі архітектурні форми"

Роздрукувати - "Малі архітектурні форми">Рекомендуємо переглянути