Озера довільної форми і природнього стилю

Озера довільної форми і природнього стилюВідчуйте атмосферу дива, споглядайте рухом води  - Декоративна водойма довільної форми віддає Вам красу живої природи створюючи відчуття раю у Вашому подвір'ї,  тут виникають романтичні емоції та спокій, споглядаючи за змінами світла та тіні від кущів і очерету, від руху води, сплеску в тиші,  озеро наповнюється різною фауною (рибки, черепашки, водомірки) та флорою.

читати повну версію - "Озера довільної форми і природнього стилю"


Зариблення та наповнення іншою фауною

Зариблення та наповнення іншою фауноюЗариблення ставків та інших водойм. Якщо ви обжнюєте рибок чи черепашок та бажаете своїм дітям подарувати чудову нагоду для вивчення та розваг, а також для догляду та виховання. У гарячу літню спеку найприємніше сидіти на березі власної зарибленої водойми - "і нехай світ зачекає"

читати повну версію - "Зариблення та наповнення іншою фауною"


Озеро природне - Декоративні водойми

Озеро природне - Декоративні водойми

 Джерельний чи річковий приток води схильний до природного сезонного впливу - зміни рівня води. То ж потрібно дуже уважно вибирати місце розташування та бути інформованим про рівень води у кожен з періодів року.

 Берегова лінія має завжди бути естетично привабливою на вигляд.

читати повну версію - "Озеро природне - Декоративні водойми"


Декоративна Водойма

Декоративна Водойма
 Власне Озеро по спецпроекту - Обговорити Замовити та Отримати. Гарантовано Якісно виконані роботи створять для вас справжнє чудо, рай для кожної людини - Купальне озеро, ставок вода біля дому.

читати повну версію - "Декоративна Водойма"


Штучна водойма

Искусственное озеро - Штучна водоймаШтучна водойма - ландшафтний декоративний ставок, струмок, озеро та нші водоймища - створення, будівництво та облаштування

Протягом століть людей приваблювала, притягували водна стихія. Багато століть тому рівнинний краєвид річкової долини в Вавилоні перетворився у прекрасні висячі сади Семіраміди. І кожен ярус саду прикрашали фонтани з вируючою, падаючою каскадами водою. Чудом здавалися дзюркіт води, тінь і прохолода серед дерев. А за часів Ренесансу особливої популярності набуває декоративна та ландшафтна водойма. Їх розміщували так, щоб підкреслити архітектурні особливості замків, створити гру світла й тіні. В цей період основною метою створення басейнів та штучних водойм було створення заспокійливої обстановки.Власне, ідея ця застосовується і сьогодні, а яскравим її втіленням в ландшафтрому дизайні є штучні водойми створені з ідеєю та підкреслені і яскраво виділені рослинністю.

читати повну версію - "Штучна водойма"


Водний сад - рослини для водойми

Латаття - водяна лілія королева водойм

Водний сад - рослини для водойми

Садове водоймище - збалансована екосистема, в якій важлива роль відводиться представникам водної флори. Гарний вигляд водойми надають: німфея, лотос, уруть, елодея. Сховавшись під водою водорості збагачують її киснем, які плавають на поверхні води рослини захищають водну флору і фауну від сонячних променів. Поглинаючи розчинені мінеральні речовини, вони сприяють самоочищення ставків.

читати повну версію - "Водний сад - рослини для водойми"