Озера довільної форми і природнього стилю

Відчуйте атмосферу дива, споглядайте рухом води  - Декоративна водойма довільної форми віддає Вам красу живої природи створюючи відчуття раю у Вашому подвір'ї,  тут виникають романтичні емоції та спокій, споглядаючи за змінами світла та тіні від кущів і очерету, від руху води, сплеску в тиші,  озеро наповнюється різною фауною (рибки, черепашки, водомірки) та флорою.

читати повну версію - "Озера довільної форми і природнього стилю"


Зариблення та наповнення іншою фауною

Зариблення ставків та інших водойм. Якщо ви обжнюєте рибок чи черепашок та бажаете своїм дітям подарувати чудову нагоду для вивчення та розваг, а також для догляду та виховання. У гарячу літню спеку найприємніше сидіти на березі власної зарибленої водойми - "і нехай світ зачекає"

читати повну версію - "Зариблення та наповнення іншою фауною"


Озеро природне - Декоративні водойми

 Джерельний чи річковий приток води схильний до природного сезонного впливу - зміни рівня води. То ж потрібно дуже уважно вибирати місце розташування та бути інформованим про рівень води у кожен з періодів року.

 Берегова лінія має завжди бути естетично привабливою на вигляд.

читати повну версію - "Озеро природне - Декоративні водойми"


Озеро купальне, пруд — басейн, декоративна водойма


 Власне купальне Озеро басейн з м'яким пружинним газоном, по спецпроекту - Обговорити Замовити та Отримати. Гарантовано Якісно виконані роботи і Правильно підібране обладнання : зекономлять кошти та створять для вас справжнє чудо, рай для кожної людини - Купальне озеро, ставок вода біля дому.


читати повну версію - "Озеро купальне, пруд — басейн, декоративна водойма"


Штучна водойма

Искусственное озеро - Штучна водоймаШтучна водойма - ландшафтний декоративний ставок, струмок, озеро та нші водоймища - створення, будівництво та облаштування

Протягом століть людей приваблювала, притягували водна стихія. Багато століть тому рівнинний краєвид річкової долини в Вавилоні перетворився у прекрасні висячі сади Семіраміди. І кожен ярус саду прикрашали фонтани з вируючою, падаючою каскадами водою. Чудом здавалися дзюркіт води, тінь і прохолода серед дерев. А за часів Ренесансу особливої популярності набуває декоративна та ландшафтна водойма. Їх розміщували так, щоб підкреслити архітектурні особливості замків, створити гру світла й тіні. В цей період основною метою створення басейнів та штучних водойм було створення заспокійливої обстановки.Власне, ідея ця застосовується і сьогодні, а яскравим її втіленням в ландшафтрому дизайні є штучні водойми створені з ідеєю та підкреслені і яскраво виділені рослинністю.

читати повну версію - "Штучна водойма"


Водний сад - рослини для водойми

Латаття - водяна лілія королева водойм

Водний сад - рослини для водойми

Садове водоймище - збалансована екосистема, в якій важлива роль відводиться представникам водної флори. Гарний вигляд водойми надають: німфея, лотос, уруть, елодея. Сховавшись під водою водорості збагачують її киснем, які плавають на поверхні води рослини захищають водну флору і фауну від сонячних променів. Поглинаючи розчинені мінеральні речовини, вони сприяють самоочищення ставків.

читати повну версію - "Водний сад - рослини для водойми"