Зариблення та наповнення іншою фауною

Зариблення та наповнення іншою фауною                                  

Запускаючи у своє озеро водойму красивих рибок чи черепашок ви автоматично привносите і залишки їхньої життєдіяльності котрі негативно впливають на чистоту та киснево-кислотний баланс у пруду.

Створюючи свою водойму потрібно заздалегідь врахувати чим ви бажаєте любуватися у ньому ми вам підкажемо які види риб та рослини найкраще будуть підходити до вашого бачення цього проекту. Бо важливо провести вірні розрахунки. Що дізнатися яку кількість риби зможе витримати фільтраційна система та яка конфігурація і глибина буде більш придатна для приємного життя і розвитку для риб, бо коли працює все якісно то : й розмножується, росте й весело виблискує, граючись на сонці. Ймовірно перше ,що спаде вам на думку це коропи кої і золоті рибки, вони дійсно за рахунок своєї яскравої кольорової гами,  найбільш прикрашають водойми та це не єдині рибки,які можуть жити і розвиватися у вашім озері.  

 

Власна зариблена водойма

 - експеримент розвага чи засіб відпочинку? а може й заробіток

Зарибнити можна майже любою рибою хоч ставковою чи річковою або навіть акваріумними гуппіями і золотими рибками (тей же карась, лиш китайський) :-) Також це можуть бути і карасі з коропами і в'юни, хоч форель і осетер, ну чом би й ні, через років 7 зможете  поласувати чорною ікрою самостійно вирощеною і приготованою. Іноді у водойми заселяють черепашок, жаб та тритонів. Водомірки та жуки-плавунці мабуть з'являться самі.    

Головне - правильно та якісно, підібрані умови для їх існування, що має багато складових та … реально ВСЕ. Пам'ятайте штучні водойми це багато ступеневі і складні гідротехнічні та  біосферні  споруди не маючи навиків, легко красу перетворити в бридоту.

 Гарантовано Якісно виконані роботи створять для вас справжнє диво, рай для кожної клітинки людини, біля Вашої оселі

 


Ви читаєте повну версію - "Зариблення та наповнення іншою фауною"

Можливі варіанти знаходження - ""

Роздрукувати - "Зариблення та наповнення іншою фауною">Рекомендуємо переглянути