Енергозберігаючий будинок

Паливо і енергія в світі стають все дорожче,звідси висновок українське керівництво зробить для нас її ще вищою. Тому, шановні, лише ми самі повинні боротися за своє благополуччя.

Енергоефективність передбачає системний підхід, що починається на етапі проектування житла - до використання енергозберігаючих матеріалів і вибору ефективної схеми енерго-, водо- і теплопостачання приміщення, будинку в залежності від кліматичних та географічних умов, які по-перше досягаються за рахунок зниження споживання енергії зменшення тепловтрати будівлі.


Концептуально архітектура такого будинку базується на принципах: компактності, якісного та максимально ефективного утеплення, відсутності містків холоду в матеріалах і вузлах примикань, правильної геометрії будівлі, зонування, орієнтації по сторонах світу.

З активних методів у пасивному будинку є використання системи припливної-витяжної вентиляції з рекуперацією, сонячних колекторів, батарей,повітряних та водяних тепло-насосів і т.д.

Будівництво енергоефективних будинків - це цілий комплекс заходів, які в сукупності надають будинку всі необхідні властивості.

Вірно підібрана та змонтована теплоізоляційна система дозволяє господарю будинку знизити витрати на опалення в 3-4 рази.

 


Натомість застосування недостатньої, малоефективної теплоізоляції або її неправильне розміщення неминуче призводять до погіршення мікроклімату приміщень.

Для зниження витрат на обігрів і вентилювання при проектуванні енергоефективного будинку повинні враховуватися фактори забезпечення достатнього освітлення основного (зимового) приміщення, забезпечення природної та примусової вентиляції у зв'язку з підвищеною герметичністю будинку, оптимального розташування будинку на ділянці з урахуванням особливостей ландшафту і по відношенню до сторін горизонту .

В умовах дефіциту потужностей(постійні збої в електро та газо-подачі) є необхідність активно впроваджувати альтернативні або поновлювані джерела енергії, що апріорі робитиме нас незалежними. Для опалювання і гарячого водопостачання будинку можуть бути використані теплові насоси з системою рекуперації тепла, сонячні колектори, твердопаливні котли, термогенератор вихрового типу.

В якості джерела електроенергії можуть застосовуватися фотоелектричні перетворювачі (сонячні батареї), вітро-генератори, бензо дизель-генератори, гібридні системи, міні-ГЕС.

Звичайно реалізувати відразу всі ці системи вийде не дешево-хоча результат буде швидкий, та при розумному проектуванні можливо створити умови, які дозволять по мірі фінансових можливостей додавати системи до вже створеного скелету будівлі,а враховуючи що вони стають все кращими і що радує -- дешевіють

У енергоефективному будинку низьке споживання енергії поєднується з хорошим мікрокліматом.

То ж замовляйте.

Проконсультуємо Запроектуємо Збудуємо

.


Ви читаєте повну версію - "Енергозберігаючий будинок"

Можливі варіанти знаходження - "Енергоефективність"

Роздрукувати - "Енергозберігаючий будинок">Рекомендуємо переглянути