Озера довільної форми і природнього стилю

 Декоративна водойма довільної форми передає Вам красу живої природи створюючи відчуття раю у Вашому подвір'ї,  де можна ввідчути дива, споглядаючи за змінами світла та тіні від кущів і очерету, від руху води, сплеску в тиші,  озеро наповнюється різною фауною (рибки, черепашки, водомірки) та флорою (водяні лілії і лютики, очерет, аїр).


 

 

Озера довільної форми і природнього стилю-Декоративні водойми

 Берегову лінію,  можна й дно викладати камінням, відтворивши природні гроти та арки, що переноситиме  Вас в Японію  чи Тибет, Китай чи Лаос, на Середземномор'я чи до Червоного моря, а може й до ацтеків у Мексику чи до старої "бездоної" криниці під дубами-липами біля схилів Росі.

 

В давнину просто закладали каменем берегову лінію рибного ставку,  для зручності годування та спортивної риболовлі. А ловити на вудочку це трохи медитування та споглядання за природною красою,бо чим уважніше дивишся тим більше красот нюансних відчуваєш, стикаєшся і .. дивуєшся, бо все виграє й змінюється,  як з малого стає великим, як рухається за сонцем, стайки дрібних рибок виблискують сріблом, а поважно товсті карпи вишукують смаколики й що світ безмежно багатогранний і тобі ще вдосконалюватися та вдосконалюватися.

 

 

Сучасні декоративні озера

 мають якісну фільтрацію, проточної чи напорної дії, що незалежно від об'єму дозволяє підтримувати якісний баланс потрібної чистоти та міклофлори, навіть у жаркі періоди вода залишається прозорою та життєдайною для флори і фауни


 

 


Пам'ятайте штучні водойми це складні гідротехнічні та  біосферні  споруди і без навиків нічого доброго невийде, скількив ви статей на цю тему не читали.  Гарантовано Якісно виконані роботи створять для вас справжнє диво, рай для кожної клітинки людини, біля Вашої оселі.


 

 

 

 

 


Ви читаєте повну версію - "Озера довільної форми і природнього стилю"

Можливі варіанти знаходження - ""

Роздрукувати - "Озера довільної форми і природнього стилю">Рекомендуємо переглянути