Формальні водойми басейни - Декоративні Водойми


Формальні водойми паркові басейни

 Декоративна водойма правильної форми зазвичай доповнює та прикрашає архітектурну стилістику садиби. Може мати простий та незагружений стиль і виконувати у тісному дворику освіжаючу та релаксуючу роль. Розміщується зазвичай в регулярній частині садиби, в частині для гостей, може бути наповнений рибками та має дуже ефектний вигляд разом з фонтаном чи водоспадиком, а у спекотній період охолоджує та насичує киснем прилеглу територію - може бути як припіднятий, вище рівня землі,  доріжок, так і на рівні з ними.


Штучні водойми - басейни правильної геометрії мабуть вперше згадуються  в садах Семираїди, найбільше розповсюдження отримали в спекотних кліматах Малої Азії та Середземномор'ї : Єгипту, Аттики, Італії, Карфагену, виконували ти ж функції, що й нині, хіба що з меншими можливостями по якісній фільтрації, бо працювали як зливно-доливні ванни. 
 Сучасні фільтраційні системи та підводне освітлення суттєво розширює спектр задоволень від користування озером та збагачує атмосферу дому.
Головне пам'ятати, що штучні водойми це складні гідротехнічні та  біосферні  споруди - без вмінь, знань та навиків дуже просто створити смердячу калюжу, розплідник комарів. Гарантовано Якісно виконані роботи створять для вас справжнє диво, рай для кожної індивідуальної людини, біля дому   - декоративна водойма, басейн, пруд, ставок, потік чи річка.Ви читаєте повну версію - "Формальні водойми басейни - Декоративні Водойми"

Можливі варіанти знаходження - ""

Роздрукувати - "Формальні водойми басейни - Декоративні Водойми">Рекомендуємо переглянути