Штучна водойма

Штучна водойма - ландшафтний декоративний ставок, струмок, озеро та нші водоймища - створення, будівництво та облаштування

Протягом століть людей приваблювала, притягували водна стихія. Багато століть тому рівнинний краєвид річкової долини в Вавилоні перетворився у прекрасні висячі сади Семіраміди. І кожен ярус саду прикрашали фонтани з вируючою, падаючою каскадами водою. Чудом здавалися дзюркіт води, тінь і прохолода серед дерев. А за часів Ренесансу особливої популярності набувають декоративна та ландшафтна водойми. Їх розміщували так, щоб підкреслити архітектурні особливості замків, створити гру світла й тіні. В цей період основною метою створення басейнів та штучних водойм було створення заспокійливої обстановки.Власне, ідея ця застосовується і сьогодні, а яскравим її втіленням в ландшафтрому дизайні є штучна водойма створена з ідеєю та підкреслена і яскраво та гармонійно виділена рослинністю.

  Так, ніяка інша стихія не дарує нам стільки сил, енергії та душевного спокою, як вода. Вона оживляє краєвид, живить рослини, наповнює їх енергією росту. Вода притягує та зачаровує, знімає стреси і забирає смуток. І немає нічого приємніше, ніж слухати дзюркіт струмка і споглядати, як у воді відбивається небо і сонце. Каскади й водоспади - чудова водна прикраса для будь-якої зони відпочинку.

Декоративний ставок сьогодні - неодмінна прикраса саду, дворика, присадибної ділянки. Дзюрчання невеликого фонтану, плескіт водоспаду, гра сонячних променів на водній гладі - природні або штучні водойми надають навколишнього пейзажу неповторну чарівність і стають улюбленим місцем проведення дозвілля. Садові ставки чудово виглядають і як окремі елементи ландшафтного дизайну, і як частина загальної композиції. Якщо творчо підійти до вибору місця для будівництва водойм, можна не тільки приховати деякі недоліки ділянки, але і перетворити їх на безсумнівні достоїнства. Окрім декоративної функції та елементу, що організує загальний вигляд ділянки, штучні водойми стають і ідеальним джерелом оздоровлення мікроклімату, вода була і залишається необхідним цілющим джерелом як для людей, так і для рослин. Будівництво ставка в наш час може собі дозволити практично кожен бажаючий. Сучасні матеріали і технології дозволяють організувати будівництво водойм без особливих фізичних та грошових витрат - якої форми, розміру і контурів буде ваш декоративний ставок, залежить тільки від вашої фантазії та ділянки, на якому ви плануєте його розмістити.

Ми знаємо, як втілити вашу мрію в реальність! Ми підберемо вам матеріали та обладнання для водойми, яке не тільки повністю відповідає вашим побажанням, але і буде служити вам довгий час, не втрачаючи свого зовнішнього вигляду і функціональності.

Невеликі штучні водойми, звичайно, можна облаштувати і своїми силами, і все ж без допомоги фахівців не обійтися. Для того щоб не протікала вода, потрібна відповідна гідроізоляція ставка, щоб вона  не псувала загальний вигляд, важливо правильно підібрати фільтри для водойм, будуть потрібні й інші технічні пристрої. Штучні ставки можуть бути як декоративними - служать виключно прикрасою ландшафту, так і функціональними - наприклад, для розведення риби, або ж водоймище може поєднувати в собі і те, й інше.

 

Штучна водойма - озеро

 

Якщо Ви вирішили зробити водойму на вашій ділянці, то для початку Вам слід розглянути наступні питання:

     * Скільки вільного місця у вашому саду?
     * Де найкраще місце для водоймища?
     * Чи потрібні вам рослини і риби?

Водойми поділяються на поглиблені і підняті. Але якою б не була водойма, дуже важливе розташування водойми в саду. Не забудьте - якщо ставок вже споруджено, його не можна просто взяти та перенести в інше місце.

 Створення штучних водойм можливо як на вулиці, так і в приміщенні.

 Для створення штучних водойм застосовуються три різні технології:

    1. Бетонна чаша водойми - забезпечує йому найбільшу довговічність, оскільки армований бетон не пошкоджується гострими камінням, корінням рослин, погодними умовами.
    2. Створення водойм за допомогою готових жорстких форм.
    3. Використання спеціальної гідроізоляційної плівки.

Компанія «UkrLands» має досвід створення штучних водойм різних розмірів - від великих ставків і озер на просторих володіннях, до мініатюрних водних конструкцій.

Якщо Ви маєте бажання створити декоративну водойму, то разом з нашими фахівцями потрібно:

     * Підібрати відповідні матеріали;
     * Ми Розробимо індивідуальний проект;
     * Ми виготовимо і встановимо композицію в інтер'єрі.

Штучні водойми - озеро

 В даному випадку це - озерце з розкішним водоспадом в оточенні каміння, рослин. Секрет роботи полягає в тому, що при створенні водної композиції вдалося стилізувати природне водне джерело. Падають з висоти потоки води вражають своєю величчю і красою. Шум спадаючому потоку доповнює заворожуюче видовище, підкреслюючи грандіозністю цього незвичайно чудового творіння природи і рук людини. Мелодійно дзюркіт струмка, шум водоспадів, веселі бризки фонтану або тихий замріяний ставок з рибками і, немов восковим, лататтям - все це доповнило прекрасний сад. А якщо прислухатися до звуку води, можна навіть почути пульс природи.

Штучна водойма процес створення - озеро

Якісно і за розумними цінами створюємо ставки для садових ділянок та водойми для розведення риби і водяних рослин, так і ландшафтний декоративний ставок, фонтан, водоспад та альпійські гірки.

Кожна штучна водойма, створена фахівцями нашої компанії, відрізняється своєю оригінальністю й унікальністю, може мати різну форму, місткість і функціональне призначення. Індивідуальність підходу до кожного конкретного проекту обумовлена відмінностями ділянок під будівництво водойми за площею, характером навколишнього ландшафту, типом грунту та іншим особливостями, врахувати які може тільки наш досвідчений спеціаліст професіонал.

У той же час зовнішній вигляд водойми практично не має обмежень, оскільки він може бути вдало вписаний в будь-яке середовище і вигідно підкреслити різні стилі ландшафтів. Співробітниками нашої компанії є творчі та професійні дизайнери, з фотографіями робіт яких можна ознайомитися на цьому сайті. Відповідно до будь-яких побажань замовника наші фахівці розроблять і реалізують проект штучного водоймища, яке прикрасить будь-який куточок та місце і стане виразом Ваших оригінальних ідей.

Крім створення штучних водойм, ми також пропонуємо Вам ряд додаткових послуг, таких як установка, ремонт або заміна фільтраційного та насосного обладнання, чищення та технічне обслуговування ставка, а також монтаж освітлювальних приладів для додання ставку найбільш вигідного та приємнішого для зору ракурсу.

ЗАХИСТ ВОДОЙМИЩ
На зиму якщо на поверхні водойми рекомендують залишити якийсь плаваючий предмет, піддається тиску льоду, наприклад, поліна, закритий бляшаний бачок, дерев'яну бочку і т. п. Чим цей предмет буде за кольором темніше, тим краще. Восени не треба зрізати в басейні очерет (Scirpus), рогозу, трави. Навпаки, корисніше, коли взимку в басейні їх залишиться побільше. Коли такої рослиності у водоймі немає, можна занурити у воду оберемок соломи або пов'язані снопом стебла. Лід навколо такого предмети та, що плаває на поверхні, швидше буде танути, а через ополонки стане проникати і повітря, такий необхідний зимою для риб.
У дуже суворі зими, коли наростає товстий шар льоду, рекомендується декілька знизити рівень води під крижаним панциром. Тоді повітряна подушка між двома шарами льоду буде служити тепловою ізоляцією.
Щоб не допустити надмірного промерзання землі в не посередній близькості від бетонних басейнів, а, значить, і небезпечного тиску на їхні стінки, простір на відстань до одного метра від країв покривають сухими рослинними залишками, накидають туди сніг або ж, заздалегідь готуйте водойми з тонкими стінками до зими, висаджуйте на їхніх берегах густі килимові рослини.


Ви читаєте повну версію - "Штучна водойма"

Можливі варіанти знаходження - "исскуственный водоем, штучна водойма, фонтан, струмок, облаштування водойм"

Роздрукувати - "Штучна водойма">Рекомендуємо переглянути


Valentino

Супер, вирішив собі зробити так би мовити штучну водойму, ну типу маленького озерця з водоспадиком. Дякую вам.


маська

просто супер
ПРОСТО СУПЕР
Штучна водойма це ГУД для саду


Miron

Прикольные пруды вы строите. Я бы тоже от озера на даче не отказался. Вот денег соберу...
:)


NickLar

да, исскуственный пруд это красиво, стильно и главное практично!


nasekulka

спасибо


nasekulka

ажиотаж