Газон

Газон

Газон


При затяжній і холодній зимі, такої як була в цьому році Ваш газон може бути сильно під порчений тому терміново потрібно прийняти міри:мульчувати та підживити. Це дозволить Вам і в подальшому милуватися красивою і рівномірною трав’яною галявиною. Як кажуть весна рік годує.
Наша організація пропонує повний комплекс послуг по обслуговуванню газону: регулярну стрижку, застосування гербіцидів, мульчування і підживлення.
Газон - важливий елемент ландшафтного дизайну. Важко уявити собі сад, в якому не було б трав’яного газону. Доглянута зелена галявина в додає престижності всьому саду, будинку і власнику. Газон є фоном, що зв'язує між собою всі частини саду, це також шляхетна оправа для доріжок, квітників, альтанок, будинків, водойм. Крім того, газон покращує мікроклімат ділянки, гасить вібрації та шуми, поглинає пил, є майданчиком для відпочинку і т.д.

       Газон - це ділянка землі, засіяна злаковими культурами, які можуть утворювати щільний дерен.

     Газони бувають декількох видів:
     * Партерний газон;
     * Універсальний газон;
     * Луговий газон;
     * Спортивний газон;
     * Мавританський газон;
     * Рулонний газон.


Наша ландшафтна компанія створює газони будь-якої складності і всіх типів.

Трав'яний газон - це ділянка ґрунту, засіяна травами які утворюють щільний дерен. Під травами на мається на увазі не тільки злаки, але й інші рослини, наприклад квіти. У класичному партерного газоні трав'яними поверхню газону регулярно стрижуть, щоб вона була рівною; така поверхня здатна витримувати деякі навантаження, коли по ній ходять. Окремі типи газонів більш стійкі до витоптування, так що на них можна влаштовувати дитячі ігрові або спортивні майданчики, інші менш стійкі.

Партерний - класичний англійський газон. Характеризується рівною та щільною поверхнею, висіяні злаки стрижуть коротко. Такий газон погано переносить витоптування, потребує постійного догляду. Особливо важливі для партерного газону регулярна стрижка і полив.

Універсальний газон
- має щільний трав'яний покрив. На такому газоні можуть гратися діти, ви можете ходити по ньому, не побоюючись витоптування. Такий газон не потребує ретельного догляду. На універсальному газоні не видно дикоростучих трав, які могли б безнадійно зіпсувати вигляд партерного газону. Також слід зазначити, що насіння злаків для універсального газону коштує дешевше, а проростають вони краще.

Мавританському газон - трав'яний покрив складається не тільки з злаків, але містить і квітучі трави. Такі, наприклад як маки, волошки, ромашки, тюльпани та інші. До недоліків мавританському газону можна віднести складність його створення. Але якщо мавританському газон створюють справжні професіонали, то можна досягти майже безперервного цвітіння весь теплий період року.

Рулонний газон. Цей вид газонів з'явився порівняно недавно і в Україні поки що поширений мало. З кожним роком попит на рулонні газони зростає, хоч він і не поширений в Україні. Перевага рулонних газонів у швидкості створення - уже кілька тижнів після розбивки Ви отримуєте дорослий, міцний газон.

Обслуговування газону
Наша організація пропонує повний комплекс послуг по обслуговуванню газону: регулярну стрижку, застосування гербіцидів, мульчування і підживлення.

Газон
Газон
Газон
Газон
Газон
Газон
Обслуговування газону


Ви читаєте повну версію - "Газон"

Можливі варіанти знаходження - "gazon, trava, газон, deren, hazony, parternyj hazon"

Роздрукувати - "Газон">Рекомендуємо переглянути