Озеленення

Озеленення - комплекс заходів спрямований на поліпшення зовнішнього вигляду об'єкта за допомогою посадки різних видів рослин. Основні напрямки озеленення - це озеленення присадибних ділянок, озеленення дахів і вертикальне озеленення. Також існують інші типи озеленення: озеленення офісів; озеленення міських вулиць, будівель; озеленення доріг; Також до робіт з озеленення можна віднести розбивку газону, висаджування, посадку дерев і кущів.

Вертикальне озеленення - це вид озеленення з використанням витких рослин, ліан або під стрижених дерев, широко застосовується в облаштуванні благоустрою. Мета вертикального озеленення в короткий термін в умовах нестачі території отримати велику зелену площа, а також оформити, прикрасити фасади та стіни будівель, захистити від перегріву, шуму, пилу, створення зелених стін для ізоляції окремих ділянок одна від одної.

Озеленення дахів - вид озеленення з використанням газонних трав, невеликих кущів і дерев. Розрізняють інтенсивне і екстенсивне озеленення дахів. При інтенсивному виникають поверхні, придатні для пересування та іншого використання, на них можна зробити газон, висадити кущики і квіти, розбити місця відпочинку, прокласти доріжки. Екстенсивне озеленення вимагає набагато меншого догляду, часто це просто газон на даху. Такі даху не тільки виглядають приємно і незвично, але й захищають від перегрівання та переохолодження, шуму, пилу. Озеленення даху вносить деякі вимоги на конструкцію будинку. Дах повинний витримувати близько 65 кг./м2 при екстенсивному озелененні і близько 300 кг./м2 при інтенсивному.

Наша компанія спеціалізується на озелененні. Вже тривалий час фахівці нашої компанії займаються озелененням, завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта у нас не було ні однієї скарги на проведені роботи. Озеленення - процес складний і провести самостійно його неможливо. Тільки фахівці можуть правильно (і безпечно) спроектувати і виконати озеленення.

Озеленення
Озеленення
Озеленення
Озеленення
Озеленення
Озеленення


Ви читаєте повну версію - "Озеленення"

Можливі варіанти знаходження - "ozelenennya, озеленення ділянки, насадження зелені, дерева, кущі"

Роздрукувати - "Озеленення">Рекомендуємо переглянути


САДОВЕ ГОСПОДАРСТВО

Декоративні рослини для озеленення.
Рослини власного вирощування та імпортовані з Польщі.
Можлива доставка товару по території України.


Людмила

Пропоную саджанці горіха медвежого, самшиту, туї колоновидної, ялівця козачого. м Умань. тел 8-096-855-77-93


Світлана

Вирощення багаторічних декоративних хвойних рослин. Туї.ялівці та садові багаторічники. гарно