Квітник

Квітник Квітник

Квіти - один з основних засобів декоративного оформлення саду. Існує безліч способів прикрасити сад, зробити його розкішнім і прекрасним.

    Існує кілька видів квітників.
     * Клумби
     *
Модульний квітник
     * Солітер (від франц. «solitaire» )
     * Партерний квітник
     * Групові насадження
     * Мікс бордеро вазони

     * Розробки квітників

Квіти наповнюють сад калейдоскопом фарб і чаруючих ароматів. Не може обійтися без квітів жоден будинок, який має хоча б саму маленьку присадибну ділянку. Квіти створюють атмосферу свята, піднімають настрій. Але саджати їх у саду безсистемно не варто - вони повинні служити прикрасою саду, гармонійно доповнюючи навколишній ландшафт.

Квітники - поєднання квіткових рослин, підпорядковані єдиній композиційній ідеї ландшафтного дизайну ділянки. Різні види композицій здатні надати атмосфері саду різну специфіку. Квіти можуть бути скромним доповненням до кущів або дерев, чи, навпаки, акцентувати увагу на відкритому ділянці, залиту сонячним світлом.

Квітник

Квітники формують з багаторічних трав'янистих рослин та квіткових однорічних. І ті, й інші мають ряд переваг, але мають і недоліки.

Однорічні - ці рослини мають насичені, яскравими фарби, їх цвітіння триває протягом досить тривалого періоду часу, приблизно з червня по жовтень, але висаджувати їх треба щорічно. Життя однорічних продовжується протягом одного вегетаційного періоду.

Багаторічні - такі рослини можуть кілька років поспіль рости на вибраному для них місці, добре переносять зимові холоди. Однак такого тривалого і яскравого цвітіння, як у однорічних, від них чекати не слід. Кожен з видів цвіте від декількох днів до місяця.

Якщо правильно розрахувати і використовувати період цвітіння для прикраси вашого саду рослинами, можна домогтися того, що сад протягом усього теплого часу року буде цвісти безперервно. Наші садівники можуть здійснити планування квітника таким чином, що він буде радувати вас яскравістю фарб і оригінальністю композицій з ранньої весни до глибокої осені.

Щоб квітники виглядали естетичними, слід пам'ятати про догляд за рослинами. Прополка, підживлення, регулярний полив та видалення засохлого листя і суцвіть необхідні для того, щоб квітники дарували вам лише позитивні емоції, радуючи своєю красою і доглянутим виглядом.

Якщо ви замовите влаштування квітника спеціалістам нашої ландшафтної фірми, ваш сад буде завжди наповнений чаруючим ароматом квітів і яскравими фарбами.

 

Квітник
Квітник
Квітник

 


Ви читаєте повну версію - "Квітник"

Можливі варіанти знаходження - "kvitnik, квітник, клумба, квіти, створення клумб, "

Роздрукувати - "Квітник">Рекомендуємо переглянути


Тома

Очень красиво!!!!!!! Талантливые дизайнеры)))))))))))) Браво!!!!!!!!!


Ирa

Очень понравилось оформление веб страницы. Своего рода маленький островок


пользователь

Здравствуйте. Очень понравилась клумба https://ukrlands.kiev.ua/uploads/posts/2009-08/1249490693_4.jpg Скажите, пожалуйста, как называются цветы бардового и красного цвета, высаженные в виде геометрических форм в центре? Заранее благодарен.