Плющ

Плющ Плющ європейський звичайний (Н. helix L.) - вічнозелена лазять ліана, що має повітряні придаткові корені-присоски. Листя шкірясті, кутасті, 3-7-лопатеві, темно-зеленого кольору, з чіткою сріблястою мережею жилок, листові черешки довгі. Квітки дрібні, непоказні, зеленувато-жовтого кольору, зібрані в парасольки, складові гроновидні суцвіття. Плоди - круглі чорні ягоди. Однак при кімнатному вирощуванні рослина зазвичай не цвіте.

Батьківщиною плюща є Європа і Північна Америка. Відомо близько 15 видів цієї рослини. Плющ - одревесневающим з віком ліани. Пагони мають потребу в опорі, у зв'язку з чим ці рослини використовують як ампельних. Цвітіння починається лише через кілька років після посадки, квітки у плющів непоказні, дрібні і не мають декоративної цінності.
Останнім часом селекціонерами було виведено близько 400 сортів плюща, що відрізняються формою, розміром і забарвленням листя, а також стійкістю до несприятливих умов.

Догляд
Плющ світлолюбний, але на нього згубно впливають прямі сонячні промені, може існувати навіть у сильно затінених приміщеннях. Необхідно враховувати, що видам з строкатим забарвленням листя необхідно більше світла. Полив потрібно рясний в будь-який час року, а в жаркі сухі дні рекомендується ще і обприскування.

Ціна на рослини:
Плющ європейський до 10 штук - 21 грн.
Плющ європейський до 100 штук - 16 грн.
Плющ європейський більше 1000 штук - 15 грн.


Ви читаєте повну версію - "Плющ"

Можливі варіанти знаходження - "Плющ європейський, Плющ ціна"

Роздрукувати - "Плющ">Рекомендуємо переглянути


devlanka

По моему нужно


nilamma

Хорошая статья, узнал много нового!)


nilamma

Нет вопросов!