Укріплення берегів

Укріплення берегуУкріплення берегу

Для запобігання процесу послаблення ґрунту берегової лінії внаслідок ерозії, викликаної водним плином, зсувом або дією прибережних хвиль, використовуються габіони, наповнені камінням для зниження гідростатичного впливу на грунт.

Такі пристосування традиційно використовуються для захисту берегів від розмивів і забезпечення безперервної берегової лінії. Конструкція цього захисту складається з двох рядів: захисний шар з габіонів, виготовлених із сталевого оцинкованого дроту і заповнених спеціальним штучним наповнювачем або камінням;

Проміжний шар між ґрунтом і габіонами.
У деяких випадках виникає необхідність захисту берегів не тільки від «механічного» впливу водних потоків, але й забезпечення водонепроникності берегової лінії: для її захисту від стічних вод, при будівництві водовідвідних каналів, сифонних водоскидів захисних дамб, запобіжних водоводів різних споруд, а також при влаштуванні прибережних авто і залізничних насипів.

 

ГабіониГабіони - об'ємні сітчасті конструкції, що виготовляються з оцинкованої металевої сітки подвійного скручування. Габіони мають шестигранні комірки з цинковим, гальфановим або полімерним покриттям, які заповнюють каменем та іншим матеріалом.
Габіони застосовуються при зміцненні берегів, формуванні русел, для захисту від обвалів і паводків. Також габіони, на сьогоднішній день, досить активно і ефективно застосовуються в ландшафтному дизайні.

Відсутність гідроізоляції викликає ослаблення внутрішніх конструкцій споруд або викликає небажану зміну характеристик ґрунту.
За для укріплення берегу необхідна укладка безперервного гідроізоляційного покриття під шаром габіонов ця дія повноцінно забезпечить надійний і довготривалий захист гідроспоруд. Вода може руйнувати гідротехнічні споруди та розмивати береги.

Геосітка (склосітка) являє собою прошивний матеріал, що складається з надміцних синтетичних ниток, пов'язаних, зшитих між собою. Геосітка - застосовується при дорожньому будівництві та реконструкції. Крім того, геосітка використовується для зміцнення слабких дорожніх підстав, зміцнення укосів і схилів. Перевагою геосеткі є те, що вона практично не піддається корозії та руйнування, що суттєво збільшує термін експлуатації.

Проблема гідорпідміву греблі (дамб, плотин) легко вирішується нашими експертами.


Ви читаєте повну версію - "Укріплення берегів"

Можливі варіанти знаходження - "ukriplennya beregiv, укріплення берегу, габіони, геосітка"

Роздрукувати - "Укріплення берегів">Рекомендуємо переглянути


Олександр

Мы всегда будем рады видеть Вас в числе наших Партнеров.