Ескіз намірів забудови, розробка раціональних концепцій, проект, енергоефективних будинків - домоволодінь

Проект будинку тісно прив’язаний до майбутнього ландшафту, інших другорядних споруд,
При правильному розміщенні отримаєте - тіньочки з вітерцем в спеку і безвітряне тепле сонечко в прохолодний період.
А у внутрішньому об’ємі – необхідно враховувати меблювання, освітлення з вікон, ….


Проектування Ескізу намірів забудови

  Творити із максимальним функціональним використанням кожної вкладеної гривні в кв.м., тож видумуючи свій будинок, варто одночасно проектувати-схематично закладати: альтанки-тераси, доріжки-гірки, дерева-кущі, ворота-заїзди,…,  т.д.
Завчасно врахувати водовідвід в дренажі, адже опади ніхто не відміняв, а з ними виникаючі : калюжі, підтоплення, ожеледь.
Не забуваючи про розташування столів-кріслів, шафів-ліжок й місць для інженерних комунікацій, 
бо площа кімнати нічого не скаже про зручність проживання в ній.
Тому, обравши якийсь типовий проект, все рівно потрібно буде вкладатися в перепроектування до реальних умов, або "перехімічувати" самому на свій страх.
 ВСІ проекти перероблюються завжди в ІНДИВІДУАЛЬНІ.
Слід працювати не лише над формою будівлі, створюючи лише видимість зовнішньої естетики, котра легка в подачі для необізнаного замовника. Критерії оцінки потреб котрого, в кращім разі сформовано, лише на знанні своєї квартири в багатоповерхівці, що Не зовсім те ..., як у домоволодінні.
   Правильна концепція проектування, це створення логіки гнучкості просторової  організації планування домоволодіння на довгі роки :
із зонами комфорту, релаксації, мотивації для досягнень в кожнім метрі.
Результатом котрої виступає наступний крок - РАЦІОНАЛЬНИЙ процес будівництва і подальшого проживання.

Головна задача проектанта не  підбити замовника на якісь  дороговартістні, за то на сьогоднішній день – модні, заманливі вигадки, удавано красиві.
А зрозумівши - вирахувати (через свою призму знань ведення будівництва), що треба конкретно, потім максимально точно втілити в домоволодінні, врахувавши особливості замовника з різноманітними світоглядними дрібницями.
  Намалювати завжди можна красивіше, підібрати кольори приємніші, дизайнувати в любим стилі та не бажано це робити в шкоду функціональності,
адже це легко призводить до фінансових витрат під час будівництва чи у майбутньому користуванні.
  Розробка повної, навіть схематичної КОНЦЕПЦІЇ свого домоволодіння, дозволить зрозуміти умови і можливості в прийдешнім проживанні.

Для якісного створення ескізної концепції, проектанту бажано особисто ознайомитися із місцевістю ділянки.

   Ескіз - являється відправною точкою, попередньою найбільш творчою стадією створення прообразу майбутнього домоволодіння, на якій визначаються основні показники та обриси  майбутньої будівлі: зона і місце забудови, кількість рівнів, загальна площа; формується об'ємно-просторове та концептуальне бачення об'єкта.
Під час розробки розглядаються різні варіанти реалізації, побажань замовника, схем будинку, вибір основних матеріалів.
Розробка Ескізів - вимагає від проектанта різнобічних знань, широкого кругозору, ще й з врахуванням дрібниць, щоб побачити та з компанувати Все, в процесі формування Ваших зручностей.
Дані роботи дуже залежать від особистого відношення проектанта до справи, його духу виконання
створювати РАЦІОНАЛЬНУ і ЖИТТЄСТІЙКУ концепцію.

   На основі ескізу в подальшому розробляться такі проекти, як :
архітектура, дизайн споруди, ландшафту і інтер’єру, конструктив, розробляється технологія зведення, кошториси, інженерні комунікації , усі роботи по організації процесу будівництва.
ЕСКІЗ забудови, дозволяє  зрозуміти, як майбутній будинок виглядатиме, оцінити зручність користування, доступності для розміщення меблів, іншого хатнього інвентаря.

Також є невід'ємною частиною пакету документів для отримання Будівельного паспорту - документ котрий дає дозвіл на будівництво і узаконення
(включає:  плани поверхів з вказаними площами, фасади -2(4)шт, при бажанні розрізи, схематичне розміщення споруд на ділянці з відстанями).

Вартість розробки, дуже незначна залежить від розмірів, наповненості, кількості рівнів, бажаних будівель, глибини прорисовки, їхньої складності.
У подальшім завжди маєте можливість коригування - при зміні бачення чи видів матеріалів, якщо виникатиме можливість їх з економити, розпланувати етапи будівництво.
  І саме головне "БУМАГА СТЕРПИТЬ ВСЕ", бо стіни або двері переміщуються за "миттєвість"- "взмахом пера", а от розібрати стіну чи змістити пройом арцаби в  стіні "трохи далі", навіть можливо перемістити весь будинок, бо «сонця діти не бачать» чи ……,
буде коштувати значних зусиль: емоційних, фізичних і фінансових.

P.S.
ukrlands.kiev.ua -  визуализируем Ваши фантазии в продуманные концепции, разработанные до мелочей - проекты,  
материализуя начертанное в реальные формы строений Вашего домовладения, 
по тел. 0445617137 - находим решения под любые вкусы, взгляды и мировоззрения.


Ви читаєте повну версію - "Ескіз намірів забудови, розробка раціональних концепцій, проект, енергоефективних будинків - домоволодінь"

Можливі варіанти знаходження - ""

Роздрукувати - "Ескіз намірів забудови, розробка раціональних концепцій, проект, енергоефективних будинків - домоволодінь">Рекомендуємо переглянути