УкрЛендс / Фонтани та водоспади

Фонтани та водоспади

ФонтанФонтани, водоспади

Фонтани - ефектний прийом оформлення ділянки, що представляє собою вертикальні потоки води, що різняться за силою напору, формою струменя, способу руху, а в темний час доби та світловим рішенням. До сучасним фонтаном пропонується великий набір насадок для формування струменя, починаючи від насичених пухирцями повітря до водяних дзвонів, досягають метра в діаметрі.

Загальні відомості про декоративні фонтани


Вода - це життя. У традиційному філософському вченні Фен-Шуй вода стимулює життєву енергію (Ши), "дихання космосу" в атмосфері і людину. Згідно з вченням Фен-Шуй вода приносить щастя, благополуччя та сили.

Інтер'єрний фонтан являє собою ідеальний "резервуар життєвої сили та енергії" для будь-якого житлового приміщення та офісу. Він покращує якість повітря і загальний емоційний фон.

Вода завжди повинна бути чистою і рухається. Один з основних принципів вчення Фен-Шуй говорить: "Та, що біжить вода притягує і посилює життєву силу й енергію".
Фонтан


У кімнатних декоративних фонтанів є різні аспекти.

Керамічні фонтани пов'язують елементи: Землю (глина), Вогонь (процес обпалення) і Воду. Найважливішим умовою створення справжнього фонтану, є використання глини найвищої якості.

Наші кімнатні декоративні фонтани повністю відповідають цій вимозі. Всі вони зроблені вручну; при випалі застосовуються високі температури; глазур, якою вони покриті, робить їх морозостійкий.

Нашою особливою гордістю є фонтани ручної роботи з цінних порід каменю. У кожному такому фонтані є вишукані камені, привезені з далеких країн: рожевий кварц з Намібії, гірський кришталь з Бразилії, кальцит з Китаю. Основний камінь - джерело води, з кулею або без, - це завжди родзинка будь-якого фонтану, він приносить гармонію і відчуття спокою. Вас приємно здивує також фактично безшумна робота насосів, що застосовуються при виготовленні декоративних фонтанів.

 

Водоспади

Водоспади і каскади привносять в сад шум, рух і дзюрчання струмочків. Сучасні матеріали та техніка дозволяють створювати водоспади навіть на абсолютно плоских ділянках. Вода каскаду може тихо струмінь у водойму або падати з вершин альпінарію, розбиваючись об каміння на мілководді. При проектуванні водоспадів і каскадів важлива красива лінія і цільна поверхня падаючою води.

 

Водопад

Для того що замовити подивіться ціни на основні види робіт - Створення водойм, каскадів та скельні композиції з водоспадами і фонтанами
9 января 2010
Вернуться назад