УкрЛендс / Дитячі ігрові майданчики

Дитячі ігрові майданчики

Дитячий ігровий майданчик - мрія кожної дитиниДитячі ігрові майданчики

Дитячі майданчики необхідно комплексно облаштовувати. Зовнішній вигляд майданчика повинен перебувати в гармонії з навколишнім простором. Важливо, щоб дитячий майданчик знаходився на видному місці, щоб дорослі в будь-який момент могли прийти на допомогу. Також слід звернути увагу, при виборі живоплоту, обов'язково не колючий, і гармоніювати з простором двору, та вірно  обрати якісні матеріали для покриття дитячого майданчика. Звичайно це газон, класичний пісок або дрібний щебінь, але ж нові матеріали надають справжній простір для фантазії. Це, наприклад, пластикові і спінені матеріали різних кольорів, з яких можна збирати цілу мозаїку.

 

Сучасна дитяча площадка - також повинна бути справжнім дитячим спортивним комплексом. Гра на такому майданчику дає силу, здоров'я, спритність, нарешті, це рух, що так необхідно сучасним дітям. Спортивний комплекс для дітей - може включати і кільця, і дошки, і шведська стінка, і сходи, і канат, і мотузяну драбину, і навіть силові тренажери.
Дитячі майданчики розташовують на сонячних місцях і обладнаних спеціальним інвентарем (гойдалки, шведські стінки, пісочниці і т.д.) При озелененні і благоустрої дитячих майданчиків не можна використовувати рослини з отруйними квітами, плодами або листям, а також з шипами і колючками.

Газон також представляє собою ідеальну майданчик для дитячих ігор. Перебуваючи на ньому, ваші діти і внуки ніколи не розіб’ють собі лікті й коліна. Для облаштування дитячого майданчика можна використовувати, як натуральні матеріали (наприклад, каспійську гальку), так і штучні каучукових покриття. Щоб Ви не обрали, головними вимогами до майданчика залишаються безпека, екологічність, яскравість і довговічність.

дитячий розвиваючий майданчик

Окремо необхідно згадати про такий важливий елемент дитячого майданчика, як гойдалки.

Гойдалка дитяча

 

 Сучасні гойдалки виготовляються з пластику, мають надійні кріплення, засувки, і зручні поручні. Гойдалки універсальні, адже вони радують дітей від трьох, і до десятирічного віку, гойдалки просто необхідні кожній дитячому майданчику.

Кожен батько мріє, щоб його малюк ріс сильним і здоровим. А для малюка запорука здоров'я - міцний сон, гарне харчування, і, звісно ж, рухливі ігри на свіжому повітрі. Ось чому сьогодні дитячі ігрові майданчики не втратили свою популярність, а навпаки - їх популярність зростає з кожним днем, а сучасні технології дозволяють модернізувати дитячі ігрові майданчики новими матеріалами та елементами.

Сучасна дитяча площадка
Дитячий ігровий майданчик - як елемент розвитку дитини - психологічного, - фізичного і розумового, допоможе розвинути дитині наявні навички, а батькам помітити таланти або просто схильність, скажімо, до певного виду спорту.
З дитячим майданчиком, з іграми у дворі, і дворовими товаришами пов'язані теплі і приємні спогади у майже будь-якого жителя великого міста. Головне для дитячого майданчика - безпека, адже гра в жодному разі не повинна обернутися трагедією .. Ні в якому разі не повинно бути гострих, виступаючих кутів, місця швів, з'єднань, повинні бути ретельно зачищені і відшліфовані. Важливо, щоб дітям було не тільки безпечно, а й цікаво гратися, адже діти саме через гру пізнають навколишній світ, і набувають навичок спілкування.

дитяча площадка - майданчик для ігр
Для того щоб замовити подивіться ціни на основні види робіт - створення та облаштування дитячих ігрових майданчиків та Сучасна дитяча площадка

 

18 октября 2009
Вернуться назад