УкрЛендс / Насадження кущів, посадка

Насадження кущів, посадка

Насадження кущівПосадка кущів

Ми пропонуємо вашій увазі широкий асортимент декоративних кущів. Ви можете зупинити свій вибір як на кущах, вирощених в наших розплідниках, так і на привезених з-за кордону. Декоративні, функціональні або плодові - у нас ви знайдете будь-які види кущів.

Дуже часто ландшафтні дизайнери використовують декоративні кущі в якості живої огорожі. З їх допомогою можна формувати живопліт обраної форми та розміру або вільно зростаючий. Для створення вільно зростаючих парканів зазвичай вибираються види кущів, які погано переносять стрижку. Вони не потребують будь-якого спеціального догляду. Можна обмежитися поливом, підживленням та санітарною підстрижкою. Для створення формованих огорож використовуються рослини, які добре переносять процес стрижки. Крім стандартних маніпуляцій по догляду за кущами, ці види потребують регулярної підрізування з метою збереження форми огорожі.

Живоплоти, сформовані з кущів, часто застосовуються для розбивки ділянки на функціональні зони. Низькорослі сорти кущів, що не потребують спеціального догляду, чудово підійдуть для вирішення цього завдання. Однак важлива не тільки функціональність рослини, але й естетичність його зовнішнього вигляду. Тому при виборі кущів ландшафтні дизайнери враховують особливості їх плодоношення і цвітіння, колір листя і кори, форму крони.

Досвідчені садівники, що працюють в нашій фірмі, завжди готові надати вам професійну консультацію з питань вибору дерев і кущів для вашої ділянки і догляду за ними.

кущі посадка
кущ

 

6 августа 2009
Вернуться назад